Wpis z mikrobloga

Kto chętny zapłacić 300zł za nowe tekstury, bloom i odbicia? xD

Pojawił się nowy trailer odświeżonej serii GTA z uniwersum 3D. Nie wygląda to na nic więcej niż mod graficzny + ew. niewielkie usprawnienia

Nic więcej xD

Przypomnę tylko że oryginały które ostatnio usunięto ze sklepu kosztowały na promocjach po 3 dolary ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#gry #gta #gtasa #gtavc #komputery #konsole #xbox #ps5 #nintendoswitch #steam
Atreyu - Kto chętny zapłacić 300zł za nowe tekstury, bloom i odbicia? xD

Pojawił s...
  • 42
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: i jesteś skłonny zapłacić 300zł za serię gdzie najstarsza gra ma 20 lat tylko dla poprawionej grafiki?

Tak serio? XD


@Atreyu: nigdy nie kupuje remasterow/rimejkow gier w ktore juz gralem ale nigdy tej trylogii na serio nie przeszedlem bo mialem z 8 lat jak one wychodzily. jak strzelanie zrobia jak w gta v i bedzie tez fizyka dobra (ragdolle) to moge kupic.

i ogarnij to: gry tanieja. demon souls ktory w standardowej wersji kosztowal chyba 349 zł na premiere mozna bylo kupic za 89 zł kilka miesiecy pozniej https://www.ppe.pl/news/159486/demons-souls-na-ps5-za-89-zl-wielka-promocja-na-gre-sony.html . najdrozsza gra ktora kiedykolwiek kupilem to bodajze gta v za 150 zł, a prawie kazda ktora kupuje biore za
  • Odpowiedz
i ogarnij to: gry tanieja.


@SmugglerFan: 80-90% sprzedaży każdego tytułu jest na premierę i krótko po niej, to powszechnie znany branżowy fakt

Pewnie kiedyś będzie na promocjach - ale usunięcie starych (ekstremalnie tanich) części, by dodać odświeżone za 300zł to typowy dick move wydawcy, a jak widać powyżej tych którzy to lubią jest całkiem sporo, aż się ustawiają w kolejce trzymając wazelinę w
  • Odpowiedz
@Atreyu: przecież kilka tygodni temu Diablo 2 dostało praktycznie identyczny remaster. Poprawiona grafika i tyle, a jakoś nikt nie narzeka, bo na tym polega remaster.

Ja rozumiem, że ludzie spodziewali się niewiadomo jakich cudów, typu przeniesienie trylogii na silnik RDR 2, ale zejdźmy na ziemię xD

Dostajemy jak najbardziej poprawnie wykonany remaster zgodny z oryginalnym klimatem
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: 80-90% sprzedaży każdego tytułu jest na premierę i krótko po niej, to powszechnie znany branżowy fakt


@Atreyu: chyba cyberpunka xD ale nawet jesli, to co z tego. placisz tyle ile chcesz. jak chcesz placic te 200 coś zł za gre no to tez masz taka opcje. ja wiekszosc gier ogrywam za darmo.

Pewnie kiedyś będzie na promocjach - ale usunięcie starych (ekstremalnie tanich) części, by dodać odświeżone za 300zł to typowy dick move wydawcy, a jak widać powyżej tych którzy to lubią jest całkiem sporo, aż się ustawiają w kolejce trzymając wazelinę w rękach

a to sie zgadzam z toba, nie powinno sie wycofywac gier ze sprzedazy.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Różnie, miałem kiedyś trylogie od kolekcji klasyki: gta1,london,2,3 ale już nie posiadam, gta vc mam, ale wyczerpałem liczbę możliwych instalacji(XD), a SA nigdy nie miałem oryginalnego poza tym co ostatnio dawali za free w RGL.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Tylko co z tego remastera jak tym "podbiciem" tekstur zabili klimat oprawy graficznej. Zmieszali nowinki technologiczne z plastikowymi postaciami. Już wolałbym zwykłe podbicie oryginalnych tekstur do wyższych rozdziałek i unowocześnienie sterowania oraz zapisu niż tą grafikę dla dzieci.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: no wlasnie jak dla mnie to wyglada w stylu oryginalnym. nie pamietam dobrze gta 3, ale VC i SA wlasnie byly takie fortnajtowe. porownaj je ze stylistyka z pierwszej mafii albo z gta iv ktore byly powazne, no jest dosyc roznica.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Nie były fortnajtowe. Na ówczesne standardy wyglądały bardzo dobrze. Jedynie SA zaczął odstawać (wersja PS2 nadal była świetna tylko porty PC i XBOX były dziwne) ale wygląd bohaterów VC był naprawdę na wysokim poziomie w 2002 r. Wtedy było to podyktowane limitami technologicznymi ówczesnych sprzętów do gier. Rockstar cały czas dążył do realizmu a teraz remaster wygląda jakby miał przyciągnąć dzieci do tych gier.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: no tu dziwnie wyszlo, dziadek z vice city tez dziwnie. ale zobacz na te dwa pierwsze screeny ktore wrzucilem w tym threadzie, tam wyszlo git. szczegolnie ten siedzacy typ po prawej, w oryginale strasznie powykrecany i kanciaty a w remasterze normalny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: przy niektórych ujęciach mam wątpliwości czy to oryginał czy remaster :P

@BlackWidower: tylko, że Blizzard potwierdził niezależnie prace nad kolejną częścią, a Rockstar widząc strumienie gotówki z GTA Online zapiera się wszystkim byle żeby nie dać nowej fabularnej części serii. Blizzardowi też się dostało za Immortals.
  • Odpowiedz