Wpis z mikrobloga

@WabiSabi: to musiales calkiem sporo wysylac zadan. Ja swego czasu bardzo duzo reklamowalem klockow, ktore mialy defekty. Kupowalem wiele zestawow i sie to dosc notorycznie zdazalo, zwlaszcza naklejki. Raz nawet reklamowalem ulamana plytke tan 32x32 na rogu. Dostalem informacje, ze z roznych przyczyn nie moze zostac zrealizowane.

Po jakims czasie to minelo ale mam wrazenie, ze u Ciebie jest ban pernamentny. Mozesz napisac skarge na dane zgloszenie lub zglosic eskalacje.
Chociaz
nie no, przecież napisali, że w sklepie mogę


@WabiSabi: co miałeś w szkole z czytania ze zrozumieniem? Oni ci napisali, że możesz kupować w innych punktach sprzedaży (nieoficjalnych). U nich w s@h już nic nie kupisz

Ale i tak nigdy nie kupowałem i nie zamierzam xD

no to już pewnie znasz odpowiedź, czemu dostałeś bana. Czyste konto (brak zakupów) i co chwilę piszesz do nich o wysłanie naklejek czy czegoś. Pomyśleli
damw - > nie no, przecież napisali, że w sklepie mogę

@WabiSabi: co miałeś w szkol...

źródło: comment_1634910466zFVhA2WZMfCeLYLcl2TRu9.jpg

Pobierz
@WabiSabi: jeśli kilkukrotnie powtarzałeś akcję z zamawianiem darmo naklejek, to trochę im się nie dziwię. Pewnie założyli że jesteś januszex który potem opycha gdzieś naklejki, ale osobiście też nie jestem zadowolony z obsługi klienta Lego. Mnie odpisali że sorry ale już nie produkujemy i nie mamy zapasowych naklejek (a zestaw z 2020 roku, wtf).
@fizzly: ale zestaw wyszedł już z produkcji czy nie? Bo jak tak no to się nie ma co im dziwić. Przecież oni nie produkują tego więcej i nie trzymają potem bo: "a może się przyda". Jeśli reklamujesz i zestaw jest produkowany ciągle - to wyślą, a jeśli już wycofany to co mają zrobić? Wznowić produkcję naklejek do tego zestawu? Przecież to są spore koszty i z biznesowego punktu widzenia komplenie nieopłacalne
@fizzly: i co zrobisz wtedy z elementami, które nie zostaną użyte? Utylizacja? Na całym świecie? Przy tej skali produkcji, gdzie masz kilkaset zestawów rocznie wycofywanych? To są gigantyczne koszty przecież przechowywania i niszczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WabiSabi: aha chciales za darmo tak? czemu mieliby ci wyslac po raz 100 cos za darmo? bo krzywo przykleiles? kup nowy zestaw, wyjmij naklejki a klocki wyrzuc


A klocki mi oddaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)