Wpis z mikrobloga

@Bilu3800 od początku było wiadome że to będzie na Unrealu. Nie wiem czego wy się spodziewaliście, że to będzie wyglądało jak GTAV? Śmiechu warte. Ja się od razu nastawiłem że to nie będzie nic nowego i mega uber duper grafiki tylko szlif gierek które chętnie ogram w tej oprawie.
Prawdziwy remaster to powinno zrobić z GTA 4.
  • Odpowiedz
@Bilu3800: Moim zdaniem Rockstar mógł spokojnie zorganizować osobny team, który dłubałby przy remake'ach starych części i wtedy miałoby to sens. Ja np. świetnie bawiłem się przy remake'u Mafii 1 i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy pomimo że pamiętałem fabułę i pomimo że nie jest to bardzo długa gra. To co proponują z remasterami nie przekonuje mnie, a nowe modele postaci z 3 i Vice City wręcz odrzucają.
  • Odpowiedz
zmiana silnika świadczy o tym, że to jednak remake, #!$%@?, ale jednak rimejk


@Damixi: Zmiana silnika na silnik The Sims 3, to słaba decyzja imo.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: To nie usprawiedliwia kasowania oryginalnych wersji z internetowych sklepów i pozywania modderów, którzy znacznie lepiej zremasterowali te gry za frajer w wolnym czasie niż banda przepracowanych devów od Rockstara, który próbuje to wciskać za 270zł.
  • Odpowiedz