Wpis z mikrobloga

Ostatnia postać z listy. Zabójczynią grałem najmniej, a trapsinką nigdy (wiem, grzech śmiertelny), więc będzie ciekawie. Przynajmniej klucz nie będzie zajmował slota ( ͡° ͜ʖ ͡°). No to co - jedziemy.

Zabójczyni Single Player Hardcore - Akt 1 Normal


O co chodzi?
Od czterech lat przechodzę już diablo 2 wszystkimi postaciami na singlu w trybie hardkorowym. Od normala do hella. Relacje z postępów zdaję raz na jakiś czas na mirko - można je zobaczyć w historii moich wpisów z tagu #diablo2 jak się poscrolluje trochę w dół, o tutaj: KLIK Jakiś czas po ostatnim zwycięstwie barbarzyńcą (już ponad rok temu!) zapowiedzieli remaster, więc postanowiłem wstrzymać się z assassinką do premiery. W końcu miesiąc po premierze jak byłem już pewny, że gra jest warta moich pieniędzy - grę zakupiłem. No i tak sobie teraz planuję skończyć moje singlowe przygody w diablo już w odświeżonej wersji.
Aktualnie sytuacja wygląda tak:
- Druid (Wilkołak) - ukończony
- Nekromanta (Summoner) - ukończony
- Amazonka (Bowzonka) - ukończona
- Czarodziejka (Hybrid Fire/Ice) - ukończona
- Paladyn (Zealot) - ukończony
- Barbarzyńca (Whirlwind) - ukończony
- Zabójczyni (Trapka) - Aktualnie gram
Co do zasad, to się nie zmieniły. Gram singla, bez modów, czitów, maphacków i innych bzdur. Padnę, to lecimy jeszcze raz. Gram na /players 1 bo /players 8 mnie za bardzo nudzi. Jako iż w d2r wprowadzono parę zmian to się do nich przystosuję:
- Nie będę używał skrzynki współdzielonej
- Skrzynka została powiększona, nie chce mi się odmierzać dokładnie kratek, więc będę miał trochę łatwiej niż w oryginale, trudno.
- Zastanawiam się nad słowami runicznymi z laddera. Jak wiadomo w starym d2 na singlu nie można było zrobić np. ducha czy olśnienia, dlatego poprzednimi postaciami grałem bez tego. Z drugiej strony taki duch na trapce by się przydał. Jeszcze się zastanowię, prawdopodobnie zrobię tak, że jak będę w kropce i nic mi sensownego nie poleci to pozwolę sobie na tego spirita, ale postaram się nie.

#diablo2resurrected #diablo2
F.....n - Ostatnia postać z listy. Zabójczynią grałem najmniej, a trapsinką nigdy (wi...

źródło: comment_1634903242XBcMKkxZKwCbGSQyzK5laS.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
która postacią ci się grało najprzyjemniej


@dunno: Nekromantą summonerem. Totalny rzeźnik.

która była nudna?

Barbarzyńca. Granie nim na singlu to męczarnia i proszenie się
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Kilka tipów. Polecam przejść normal i koszmar fire trapami ze słowem runicznym Leaf. Później respec na light trapy i 1 pkt w dragon talon. Razem z Malice rw robią rzeźnię.
  • Odpowiedz
@Romare:

Polecam przejść normal i koszmar fire trapami ze słowem runicznym Leaf. Później respec na light trapy


Właśnie tak z drzewkami planowałem, nie wiem jeszcze czy skorzystam z leafa, bo jednak tarcza się przyda na hardkorze, a norm i kosz i tak jest łatwy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fiktorianin: szpony chyba lepsze od ducha dla trapsinki. Pułapki rzucasz z prędkością ias, a nie fcr, a na szponach możesz mieć +do wszystkich skilli i +do jakiś pułapek, w duchu masz tylko+2 do skilli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiktorianin: bez zasady że możesz wychodzić z gry tylko w mieście nie ma sensu, bawią mnie tacy co grają "tylko na HARDKORZE", a gdy pojawi się problem, to od razu wychodzą z gry
  • Odpowiedz
@Kotmirek:

bez zasady że możesz wychodzić z gry tylko w mieście nie ma sensu, bawią mnie tacy co grają "tylko na HARDKORZE", a gdy pojawi się problem, to od razu wychodzą z gry


A skąd teza, że wychodzę z gry gdy tylko pojawia się zagrożenie? Nigdy tak nie robiłem i nie mam zamiaru tak
  • Odpowiedz