Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@michatok: Gdyby ktoś się zastanawiał, czy takie #squidgame może mieć miejsce w naszej rzeczywistości, to po przekroczeniu pewnej zamożności można zacząć kreować rzeczywistość po swojemu, a jak widać Ci na szczycie nie zadowolą się zwykłą rozrywką tylko czymś niecodziennym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michatok: no niestety, spermiarze zgotowali nam ten los. W PL jedynie ma sens wyłapywanie małolat na sponsoring. Małolat które za bardzo nie orientują się w realiach rynku. Jak ktoś ma dużo kasy i umie zrobic tak żeby po nim to było widać to sobie znajdzie bez problemu. Pytanie tylko czy opłaca sie marnowac na to wszystko czas i zasoby kiedy można lecieć do cywilizowanego kraju i skorzystać z konkretnej oferty bez
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Jest realne, robiłem testy. Wiekszość siks jest w stanie pójść na układ ale boją sie głównie tego że sie wyda. Jak nie wyglądasz źle (poniżej 5/10) i widać po Tobie $$ to lekko idzie. Nie wystarczy że masz kase bo napisać czy powiedziec to każdy potrafi. Laski nie są takie głupie. Musi to zobaczyć, a wtedy jak bedziesz dodatkowo umiał przekonać ją ze jestes bezpieczny/pewny i dyskretny to jesteś w
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Robiłem też w zeszłym tygodniu test z wypożyczonym autem w małej mieścinie <100k i sam sie mocno zdziwiłem że w XIw w takim hiper dobrobycie który rzekomo mamy w PL a laski tak reagują ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to osobny temat, może kiedyś opisze jakby ktoś był zainteresowany.
  • Odpowiedz
@De_Fault: Ja również robiłem testy i w ogóle to nie działało. Co prawda, te testy były robione wyłącznie w internecie, bo w realu nie wiem nawet gdzie szukać, ale w necie jest na to mała szansa, a poniżej 5/10 nie jestem.

Julki w necie są zalewane ofertami, więc problem w ich przypadku jest ten sam co z normalnymi dziewczynami - nie przebijesz się, choćbym nie wiem ile byś proponował (no chyba
  • Odpowiedz