Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pepperek: To zależy czym dla ciebie jest auto. Jak użytkowo roboczo to 100k to przyzwoite, jeździ wszystko ma wygodne na gwarancji, dupa nie pęka jak coś się #!$%@?. Jak chcesz się spełniać w motoryzacji i mieć frajdę z zapachu skóry to i 200 będzie mało.

Mam wyższe zarobki, wzięłam auto za 80k na promocję i uważam że to całkiem rozsądny wybór
  • Odpowiedz
@PanKracy582:
- leasing przy aucie za 100k na tak dlugo to koszt 4-5k minimum a ziomek ma przeciez prawie całą sumę na kompakta (segment D juz leasing)
- nowy ład i koniec z trikiem który powodował ze na leasingu wychodziło się na plus
- większa płynność finansowa, w wypadku utraty pracy auto bez leasingu jest w stanie sprzedać w 24h za dobrą kwotę

Jedyna opcja kiedy lepszy byłby leasing to jak te 100k zamierza zainwestować w remont/mieszkanie/działke cokolwiek ale tego nie napisał więc zakładam że siedziałoby
  • Odpowiedz
Zresztą mi księgowa to powiedziala ze chyba mnie poyebało z leasingiem jak mam całą kwote na auto które chce


@dzem_z_rzodkiewki: chyba Pannę #!$%@?ło, większość argumentów, które przytaczasz, są przekręcone, reszty czytać się nie da.

zmień babę w cholerę, bo jeżeli podobne pojęcie ma o księgowości to czapka z daszkiem...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DodatnieUjemny: Zajebista jest np nowa Vitara hybryda w automacie. Co ty pieprzysz xD Jeżdżę od roku manualnem i kocham to auto, #!$%@? wyposażenie, ma moc i wszystko. Teraz zastępczą jeździłam jakimiś KIAmi Mistsubishi i się nawet nie umywają.
  • Odpowiedz
@Pepperek: jeżeli nie miał bym innych wydatków i dzieci/nie planował ich w najbliżej przyszłości to kupił bym AR Giulia w benzynie, jeżeli były by plany na dzieci to wybrał bym Volvo V60 ewentualnie BMW serii 3 lub 5 kombi
  • Odpowiedz
@Pepperek: Pytanie jeszcze czego oczekujesz, który segment, bo kupić byle kupić to też nie ma sensu, po za tym pomyśl o dużej wpłacie własnej, jeżeli chcesz to i tak wykupić, po #!$%@? Ci w tych czasach kasa na koncie :P myślę, że spokojnie możesz wziąć coś w okolicach 150k, wpłacić z 50k, 48 rat po 2.5k brutto - ostatnia rata wykup i już znajdziesz coś fajnego w tej kwocie.
  • Odpowiedz