Wpis z mikrobloga

@lIlIlIlI: a strzelałeś z innego aerowatego karabinka oprócz grota? Stosunek cena, jakość i potencjał jest niski nie jest to tajemnicą. Więc jak już się nastawiłeś na grota to i tak go pewnie wybierzesz. Strzela do przodu i wygląda trochę nowocześnie.
  • Odpowiedz
@MMCyrus: Strzelałem z AK i AR15. Kałach jakoś mi nie leży, ewentualnie AR ale bez szału. W Grocie kusi mnie symetryczność i łatwość przełożenia dla lewej ręki, bo głównie z niej strzelam.
  • Odpowiedz
wojsko na niego podobno narzeka


@bruuh: Niezbyt narzeka, onet robił nagonkę na podstawie argumentów z dupy albo z pierwszych, rozwojowych wersji grota.

@lIlIlIlI:
Na Lekkiej Piechocie w maju przyjechały 2 zespoły z WOTu, ze służbowymi Grotami, właśnie po to, żeby je przetestować.
Po 24 godzinach ciurania karabinków w błocie, deszczu, łażenia po lesie - cięły się AKMy, Jacki (jednemu nawet komorę #!$%@?ło), Beryle, ARy.
Chłopakom z WOTu Groty dalej działały,
  • Odpowiedz
@Polinik: Dokładnie, ja potrzebuję do sportu i rekreacji - nie przewiduję czołgania się z nim po bagnach i torfowiskach. Więc podejrzewam, że większość "problemów" Grota mnie nie dotyczy. W AK i AR, przy strzelaniu z lewej ręki dostaję łuskami prosto w ryj, więc to dla mnie dość słabe opcje.
  • Odpowiedz
@lIlIlIlI:
Według mnie cywilny Grot ma tylko jeden problem -- nierealną, niekonkurencyjną, oderwaną od rzeczywistości cenę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A biorąc pod uwagę, jak strzelcy "cywilni" chuchają, dmuchają, konserwują i przechowują swoje zabawki -- to żaden z tych rzekomych problemów z dupy, które Moszner opisywał się nie będą przytrafiać.
  • Odpowiedz
@Zerp: to było klasyczne pisarstwo pod tezę potrzebne do krucjaty przeciwko MON, jest o wiele więcej publikacji i filmów, które pozwolą wyrobić sobie własne zdanie na temat tego karabinka
  • Odpowiedz