Wpis z mikrobloga

Panie i panowie, co polecacie do wyjścia z krypto zbieranego/hodlowanego latami? Czytałem właśnie masę opinii o bitbay z którego korzystałem do niedawna (wcześniej bitmarket) i okazuje się, że można zamrozić przez ich nową politykę środki na baaardzo długi czas. Dotychczas jakieś mniejsze wypłaty po kilka k pln wypłacałem w ATM. Chodzi o zamianę krypto -> PLN. Nie musi być bankomat, może być przelew na konto :-)
#bitcoin #kryptowaluty
  • 22
@CryptoPump: no właśnie uciekłem z ostatnimi środkami stamtąd do nexo (TRXem) i jakieś procenty chociaż lecą..
@CzulyTomasz: bitclude, oglądałem ich witrynę.. trochę błędów tam mają. a z wypłatami w bankomatach dają radę?
@klatra: ale gdzie na ojro to wymienić? podobno w binance też teraz niepewna sytuacja.
@CzulyTomasz: na bitclude raczej nie ma wypłat w bankomacie ale jest szybki przelew express elixir na życzenie za 10-15 zł.

@dibon: jak na PLN to polecam najlepszy polski kantor swap.ly gdyby były problemy to masz uczciwego właściciela zawsze pod ręką na FB czy tutaj. No i zdecydowanie więcej dostaniesz PLN na swap.ly niż na bitclude.

Można spróbować wycisnąć co się da, kilka stówek więcej w zależności od tego ile ty
@plaisant: na bitclude w sekcji opłaty piszą: "Z Bitclude możesz wypłacić złotówki wykorzystując bankomaty (ATM). Minimalna wielkość transakcji to 50.00 PLN, a maksymalna 1000.00 PLN." raczej nie będę się bujać kilkadziesiąt razy do bankomatu, ale w razie W jakby mniejsza kwota była potrzebna..
a te swap.ly? jakbym np. 50k pln chciał wypłacić? nie będą kręcić jak bitbay?
@plaisant poczekaj, bo coś mi się zgadza - więcej PLN w kantorze swap.ly? Na swap.ly jest 2% prowizji, a na Bitclude masz za makera 0% i bezpłatne wypłaty przelewem, czyli w sumie nic nie płacisz :P