Wpis z mikrobloga

@Chomiczyn: od kiedy abonament równa sie pay 2 win? ja #!$%@? ludzie. Wow jest pay 2 win bo ma abonament? osrs jest p2w bo ma abonament? Nie ma sensu glebiej wsiakac w ta gre bez abonamentu bo
-Mocno ograniczona ilosc skilli (umiejetnosci potrzebne do korzystania z modulów statku jak i statku + pare innych bajerow)
- 2x dłuzsze expienie, czyli jezeli jeden skill na omedze (abonament) skilluje sie tydzien to na
mówicie że jest pay 2 win


@Chomiczyn: Nikt czegoś takiego nie powiedział. EvE jest po prostu grą abonamentową i ta darmowa wersja alfa tego nie zmienia. Używając jej się tylko odbijesz, bo każdy statek i skill będzie 2 razy później, a nawet granie na omedze pierwsze dwa tygodnie to tutorial i za dużo nie możesz tak w sumie.

Z rad to na pewno nie idź do null seca, bo to miejsce
@Chomiczyn: Ja bym nie radził zaczynać. Grę przejęło Pearl Abyss i będzie ssało graczy do ostatniego centa w portfelu. Ja wszedłem na grubo, ponad 1k pln na start wsadziłem, ale na długą metę gra nie ma sensu. Kurczący się z dnia na dzień playerbase (a sporo ludzi siedzi na 3-10 accs+ online) bardzo odpycha. Poddałem się po 1.5 msc, śmigałem z corp na fighty i z jakimiś streamerami + z moneymakingu
@WykoplayerSsie: Szkoda strzępić ryja na jakiś konkretny komentarz.
@Chomiczyn: Na luzie można zacząć na alfie i zarobić na Plex tylko trzeba wiedzieć jak i nie trzeba posiadać miliardow kont, i wrzucać kasy. Do nulla również odradzam sam mieszkam w WH i uważam to za najlepsze miejsce w Eve, chociaż sposobów na porządny zarobek we wszystkich strefach jest pełno.
Porobiłem juz misje carrer agent, jakieś podstawy podstaw znam, ma ktoś ochotę razem polatać i mnie w to bardziej wprowadzić żebym sie wciągnął? Widzę gierka ma ogromny potencjał ;)