Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie jedyny plus tego fascynującego symulatora to to, że nie można spaść w DR.
Poza tym to ta odsłona jest totalnym gównem (poprzednie też były). Od początku same problemy i h-j. I jeszcze wyłapałem bana za niewinność. To najbardziej mnie zabolało. H-j, że muszę (musiałem, bo teraz dostałem bana i nie mogę się logować) co chwile podawać kod weryfikacji bo uważają mnie za oszusta, który wydał od hója kasy na FIFA pointsy. I tak się zastanawiam czy to nie przypadek, że akurat w tej edycji dostałem bana w której ani grosza nie wydałem na paczki.
#fut
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madridistas86: to, ze nie mozna spasc z DR to jest absurd. Wielu graczy dostaje sie zupelnie przypadkowo do zbyt wysokiej dywizji (w tym ja). Jestem w drugiej lidze, gdzie praktycznie nic nie wygrywam. Dostalem sie tam przez checkpointy, RQ przeciwnikow, oddawanie meczow przeciwnikow (chyba po to zeby nie awansowac) i troche szczescia (w koncu kazdy wygra te 3 mecze z rzedu). Niestety nie moge spasc, mimo ze wydaje mi sie
  • Odpowiedz
@RapidoPL: też jestem w drugiej dywizji i zatrzymałem się na ostatnim czekpoincie. Dla mnie jest to spoko, bo tak jak piszesz 3 czy 7 meczów w koncu wygrasz i dostaniesz nagrody za to. A to, że nie spadniesz możesz potraktować jako sprawdziany przed LW ( w sensie potrenować, poćwiczyć).
  • Odpowiedz
@RapidoPL: było kombinować by nie awansować tak jak przeciwnicy. Ja jak przegrywam to mnie to nie wzrusza mogę i 9/10 przegrać ale przynajmniej grając z lepszymi ja muszę cały czas uczyć się lepiej grać
  • Odpowiedz
@Psychol7: nie o to chodzi zeby kombinowac zeby nie awansowac... po prostu wolalbym awansowac i spadac, grac w koncu w lidze na jaka mam umiejetnosci. Wiele osob pisze, ze gra w zbyt wysokiej lidze, mysle ze w nastepnej fifie na pewno poprawia ten system.
  • Odpowiedz
@Psychol7: Ale czasem nawet nie trzeba kombinować. Wystarczy, że pograsz sobie ze znajomym w coopie, który gra o wiele lepiej i lądujesz w lidze, gdzie samemu już się robi problem. Po prostu niespadanie na dłuższą metę robi się męczące, a jednak wielu z Nas chciałoby pograć z ludźmi na swoim poziomie.

Być może czerpiesz przyjemność z faktu, że przeciwnicy w 9/10 przypadków Cię ruchają, ale to jednak jest chyba granie
  • Odpowiedz
@RapidoPL: a co to za przyjemność dostawać w------l w lidze niżej. Ja mam to samo co w poprzednich fifach. 10x w------l po czym 10x wygrana. I tak od 2017 roku. Dlatego teraz się cieszę, bo prędzej czy później i tak awansuje.
  • Odpowiedz
@Fox7er: no to tez jest patologia, ze trzeba te mecze dograc xD teraz zamiast oddawania meczow bedzie po prostu odkladanie pada. A wystarczy dodac opcje zakonczenia finalow, a za kazdy pozostaly mecz z automatu dostajesz 1pkt.
  • Odpowiedz
@RapidoPL: ale piszę, że w poprzedniej było to samo tylko spadałem w ligni niżej. Tzn. była seria winów- awans o 2 ligi. Po czym przychodziła seria w-------i i spadek o 2 ligi. Jaki wtedy był sens grania? Jeśli nie doświadczyłeś tego co ja (i nie tylko ja. Tzn. serii winów i serii porażek to się ciesz i żyj w fantazji, że umiesz grać).
  • Odpowiedz
@madridistas86: zależy ile kto gra. Czasem by się chciało zrobic 7 szybkich winów, żeby zdobyć nagrody za dr, a w wysokiej lidze czasem się trzeba napocić żeby chociaż 3 winy wbić po jakiekolwiek nagrody. Ja gram sporo to i tak zawsze to przeskocze, ale multum ludzi pisze np na kartomanii, że grając sobie wieczorkiem po 2 mecze dziennie mają problem, żeby się zakwalifikować do nagród za dr. No chyba nie
  • Odpowiedz
@RapidoPL: wystarczy jakby wprowadzili jakiś algorytm który będzie dobierał rywali pod względem umiejętności. W każdej lidze jest masa słabych graczy. Wtedy graliby ze sobą.
  • Odpowiedz