Wpis z mikrobloga

Z pozdrowieniami dla sodomitów-kolaborantów pokroju @NijuGMD i @AleKrosnoToTySzkaluj

Wasz kolega @thority właśnie uznał, że wasze poglądy są kompletnie bez znaczenia, sam fakt posiadania przez was odmiennej orientacji oznacza, że jesteście pozbawieni człowieczeństwa i nie kwalifikujecie się do grona ludzi. Według niego jesteście tylko szkodliwą ideologią, choćbyście czcili Korwina, głosowali na konfę i nadstawiali dupę do batożenia.

Dziękuję za kilka słów szczerości @thority chociaż pewnie wymsknęło ci się przypadkiem. Przypomina mi to sytuację tych nielicznych Żydów popierających Hitlera w latach 30., o których pisał Der Stürmer.

Mogli wierzyć w ich idee malarza, mogli atakować innych Żydów 5 razy dziennie i póki byli potrzebni, byli chwaleni.

A potem trafili do komór, jak cała reszta.

Jak to szło? Rewolucja zjada własne dzieci?

#bekazprawakow #kartapulapka #lgbt #homofobia #neuropa
Pobierz Ekspertodniczego - Z pozdrowieniami dla sodomitów-kolaborantów pokroju @NijuGMD i @Al...
źródło: comment_1634813726aJC7Pn645yrmvZQCYHshYq.jpg
  • 89
@AleKrosnoToTySzkaluj

czyli środowiska LGBT są homofobiczne


XD. No nie. Po prostu ty zacząłeś.

Znam zresztą jedną transkę, która pała nienawiścią do gejów.


Znam osobę, która popiera zarówno PiS, jak i adopcję dzieci przez pary homo. Chcesz z tego wyciągać jakieś wnioski?

Dowód anegdotyczny to nie dowód.
@Ekspert_od_niczego: nie, nie zacząłem, po prostu komuś strasznie nie podoba się fakt że nie wspieram JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII POLITYCZNEJ.

Dowód anegdotyczny to nie dowód.


Chyba że chodzi o Konfę, to wtedy wypowiedź jakiegoś typka z tagu, to nagle program partii i sposób myślenia wszystkich ludzi, którzy ją popierają.
@AleKrosnoToTySzkaluj

nie, nie zacząłem, po prostu komuś strasznie nie podoba się fakt że nie wspieram JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII POLITYCZNEJ.


Jakiej? Lewicy? Podobnie jak pewnie połowa tęczowychpasków. Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem, żeby ktoś miał z tym problem, ale możesz mi takie pokazać.

Chyba że chodzi o Konfę, to wtedy wypowiedź jakiegoś typka z tagu,


Jakiegoś, czyli właściwie wszystkich. Konfiarze dzielą się na homofobiczne konserwy i tych nielicznych naiwniaków, którzy zamykają oczy
@TMP_2137 Jeśli ci nie przeszkadza, że ktoś traktuje cię gorzej, niż gówno na bucie, to twoja sprawa.

Ja z takich osób mam wyłącznie bekę, dlatego o tym pisałem. I ciężko, żebym szanował kogoś, kto sam dla siebie nie ma za grosz szacunku.

Miłego dnia, ideologio xD.
@AleKrosnoToTySzkaluj

czyli mówisz o wszystkich trzech, których znasz.


Myślę, że nawet "trzydziestu" byłoby sporym niedoszacowaniem.

A ja jestem DOSŁOWNIE BISEKSUALISTĄ więc nie mam się czego obawiać


Ty chyba nie mówisz poważnie xD. Dla nich jesteś takim samym degeneratem i podczłowiekiem jak geje, jeśli nie bardziej.
@Ekspert_od_niczego: nie kumpluje się z prawakami, natomiast nie tylko oni są pozbawieni szacunku do innych - brakuje go również tobie, skoro uprawiasz takie #!$%@? jak w tym poście

ciężko, żebym szanował kogoś, kto sam dla siebie nie ma za grosz szacunku.


No patrz, to są osoby potrzebujące największej pomocy, taka to twoja tolerancyjność i inkluzywność XD
@Ekspert_od_niczego: Nie oczekiwałem po tobie niczego a i tak się zawiodłem. Lewicy nie wspieram, ale mój ojciec był w Partii więc jakiś sentyment mam, więc od batożenia wybieram zbieranie teczek w trakcie akcji "Hiacynt", której udział brał niejaki Włodzimierz Czarzasty.

Co więcej, Czarzasty to chad, bo nie zniszczył tych materiał, jak chciał Biedroń, więc chyba wybiorę to niż jakieś walenie kijkiem po tyłku.
@TMP_2137

nie kumpluje się z prawakami,


To po kiego grzyba odzywasz się, skoro nie masz nic do powiedzenia?

natomiast nie tylko oni są pozbawieni szacunku do innych


XDDDDDDDDD. No dobra, tu Ci się udało.

brakuje go również tobie, skoro uprawiasz takie #!$%@? jak w tym poście


Zależy dla kogo. Fakt, nie mam go dla ludzi gardzących innymi.

No patrz, to są osoby potrzebujące największej pomocy, taka to twoja tolerancyjność i inkluzywność


Pudło