Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Cena normalna w porównaniu do innych "zachodnich" marek, bo porównywanie do cen Ursusów czy Pronarów nie ma sensu :) Rolnik z 60ha raczej Xeriona nie kupi ale na takiego 200 konnego Ariona mógł by sobie pozwolić, choć też to w dużej mierze zależy od rodzaju produkcji.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: @pitrek136: Zajmuje się Tractorspottingiem i muszę powiedzieć za na mniejszych gospodarstwach króluje NH (bo tani) i marki które mają dealera i serwis w promieniu kilkunastu kilometrów. JD czy Fendt raczej na większych gospodarstwach (kilkaset hektarów). A ciągnika Claasa na żywo jeszcze nie widziałem (prócz Agro Show).
  • Odpowiedz
@Ghuthek: Zależy od okolicy, u mnie na przykład z nowszych ciągników króluje John Deere, jest kilka Zetorów, kilka Fendtów, ze dwa Claasy, Fastracki i wiem o jednym 250 konnym NH. Oczywiście mówię tu o ciągnikach które widuję regularnie na polach

@Hannahalla: Mi chodzi o prawdziwe gospodarstwa a nie o ukryte bezrobocie z 3 ha i rozlatującym się c-330 :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ja jeszcze nie byłem na żadnych targach ;_; Zawsze coś mi nie pasowało, zazwyczaj albo szkoła albo praca a jak raz udało mi się zgrać terminy to okazało się że nie mam transportu (°° Ale w przyszłym roku jak już będę miał prawko, to planuje obskoczyć tyle targów ile tylko będę mógł :)
  • Odpowiedz