Wpis z mikrobloga

@winstonyczerwonesetki Xddddddd
1. sąsiad buty zostawil przed drzwiami do mieszkania.
2. na wykopie pojawia sie osoba wklejająca jakies podstawy prawne, sugerująca zeby powoływać sie na paragrafy, zglaszac do spoldzielni i pisac pismo do strazy pozarnej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja dorzuce cos od siebie, jezeli wszystko powyzsze nie zadziała, wezme tą sprawe i z checia bede reprezentował OPa w sądzie, oczywiscie pro publico bono. Sprawa jest na miękko
Wszelkie szafki i inne graty z klatki schodowej powinny być wywalone. Ja już się kiedyś ewakuowałem jak paliło się mieszkanie wyżej. W całej klatce ciemno, pełno dymu, wszyscy sąsiedzi po omacku zbiegają i potykają się o doniczki i rowery. Tak samo strażacy gimnastykę musieli uprawiać żeby z wężami i ciężkim sprzętem dostać się do mieszkania.

Co roku u nas jest akcja z czyszczenia klatek i piwnic ze zbędnych rzeczy. Jeśli do określonego
@Sloneczko: To spróbuj kiedyś przedzwonić do PSP do klatki zawalonej gratami. Na szczęście w większości się nudzą, więc powoli i spokojnie wytłumaczą dlaczego taka grzywna. Temat często ignorowany, ale przyjdzie co do czego i okazuje się ważny.