Wpis z mikrobloga

@black-kitsune:

to trzeba będzie ją tak zmęczyć w dzień, żeby na noc jej już nie starczyło energii xd bo wczoraj prawie calusi dzień spała, więc w nocy pewnie głównie dlatego ją nosiło


Ja ci powiem jak będzie. Będzie rósł, będzie coraz bardziej szalony, ciężko będzie go wam opanować. Potem nagle gdzieś po roku stanie się kanapowcem i będzie spał całe dnie, a o tej 3 w nocy będzie się domagał żarcia.
@black-kitsune ojej, słodki. Ale do czasu.
Podrośnie to będzie psotny. Weź pod uwagę, że będzie na stole kuchennym, blatach itd. wszędzie będzie #!$%@? żwiru, nawet 1h po sprzątaniu nieraz. Przy kocie nie zostawisz niektórych rzeczy- wszystko co ma sznurki go triggeruje, firanki podziurawione/pozaciągane. Standardem jest żebranie o jedzenie, nastaw się, że nieraz na nią nadepniesz jak będziesz coś robić np w kuchni.

Ode mnie rada- 1.póki jest mała, kupcie jej szelki i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@black-kitsune: straszne zwierzęta, okropny syf. Kot jest fajny jak sobie śpi, albo biega po domu, ale jak pod nieobecność znajomych karmiłem tego ich knura i miałem po nim sprzątać, to doznalem zderzenia z rzeczywistością.

Wybieranie kilka razy dziennie kociego gówna łopatką z kuwety, szukanie zbryleń po szczochu, tragedia. Smród tak okrutny że musiałem otwierać wszystkie okna i stać połową ciała na korytarzu, żeby się przy tym nie zbełtać, myślałem że się