Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowy_ja: Ja za gościa trzymałem kciuki, ale nic nigdy nie wpłaciłem. Tak czy owak, jak zaczęły się terapie ciagle jednak niby medyczne, ale jak się okazało, z potwierdzonym brakiem skuteczności, to nawet takie "bystrzaki" jak ja zrozumiały, że coś tu cuchnie. A potem gość poszedł już totalnie na całość z jakimiś totalnymi czarami i to powinno odstraszyć już każdego.
Smutne, że wielkie zaangażowanie w leczenie córk okazało się po prostu sposobem
@Thrandvil: @krowi_placek: ciekawi mnie po takim czasie czy ona faktycznie byla/jest chora, czy może to byl jakis wal zony pielęgniarki, ktora zalatwila diagnozę z lekarzem na organizację zbiórek i zgarnięcie hajsu... Tam tylko tego by brakowało do zamknięcia kręgu #!$%@? xD
@floojd Ja to chyba nawet w tym wątku gdzieś wyżej to pisałam, że dla mnie wstawiane zdjęcia przez Robercika były zastanawiające, bo nigdy nie przedstawiały Pauliny ani w trakcie zabiegów, rehabilitacji itp. Zawsze były to zdjęcia jakby cykniete z przypadku, kiedy szedł np żonę odebrać ze szpitala: budynek, puste łóżko, korytarz, Paulina siedzi na krześle. Siła rzeczy dokumentując chorobę córki i wstawiając to do netu, chyba każdy by jednak pokazał przebieg tej
@Thrandvil @floojd: Np. tutaj xD Niby kolejna terapia i fotka łóżka cyknięta. Łóżka, które jest kompletne puste, nie ma wokół niego ani jednej rzeczy osobistej, nie ma nawet zaweiszonej karty pacjenta. No wygląda jakby se fotkę cyknął z koryatarza jak akurat przechodził i sobie wymyslił do tego ckliwą historyjkę dla wykopków.
"Fatalny ten rok dla mojej córki @Paula_walczy_z_SM . To już trzecia terapia sterydowa. Niestety ale choroba postępuje....trzymajcie za nią.. proszę"
Pobierz krowiplacek - @Thrandvil @floojd: Np. tutaj xD Niby kolejna terapia i fotka łóżka cyk...
źródło: comment_1667026030IR1ybCOrRyOoSXr2Uc48T8.jpg
@floojd @Thrandvil @ColdMary6100 W ogóle ta jego druga córka co urodziła, przyznaje że koszty wcale nie są tak wysokie, jak je określał robercik. On tutaj zebrał kasy na pewnie setki tysięcy - dlatego poukrywał kwoty na zbiórkach, a jak to się nie udało, to wpłacających i kwoty. O manipulacji na 1% już nie wspominając.
Wał tu poszedł naprawdę srogi.
Pobierz krowi_placek - @floojd @Thrandvil @ColdMary6100 W ogóle ta jego druga córka co urodzi...
źródło: comment_1667068515yDFu88OlN9yBy69sgtNmek.jpg