Wpis z mikrobloga

#apple #ios #iphone #mediaexpert

Miry,

Zamawialiście w Mediaexpert? Dostaliście swoje iphony?

Przy zakupie była informacja, że zostanie dostarczony dnia następnego i że mają go na stanie. Teraz nawet nie wiedzą, kiedy będą mieć dostawę.

Rozumiem, że w regulaminie jest informacja o niewiążącej ofercie w sklepie. Ale UOKiK nie powinien tego ukrócić? Kłamanie o stanach magazynowych to chyba nie do końca uczciwe zagranie na rynku.
GajuPrzegryw - #apple #ios #iphone #mediaexpert

Miry, 

Zamawialiście w Mediaexpert?...

źródło: comment_1634761331paCt6DABHZ48oUL4mcxvZs.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Mi udało się wyrwać sztukę 13 Pro Max 256gb w media expert. Zamówiony w poniedziałek rano, następnego dnia odebrany w sklepie. Tyle że ja nie kupowałem na raty.
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: No nie do końca. Poza tym to akurat są dwa najgorsze markety, a do wyboru masz jeszcze chociażby media markt czy neonet, nie mówiąc już nawet o x-komie czy komputroniku, bo to półka wyżej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dibi02 Przecież napisałem też kupiłem na raty, bank zatwierdził, a skleo mi mówi że jednak nie mają sprzętu.

@Vaerlin Wszystko działa na tej samej zasadzie. Pomijam że neonet i media markt nie dostają dostaw.

Xkom to gówno, w którym nie opłaca się nic brać na raty tak samo jak w Komputroniku.

Ja tam najwyżej kable i etui kupuję..
  • Odpowiedz
  • 0
@Dibi02 tak, rozmawiałem jednak z obsługą mailowo, i telefonicznie. Potwierdzili mi że sprzętu nie mają na stanie. A daty dostawy podać nie mogą z oczywistych przyczyn xD

Także za 2-3 dni dowiem się że dalej nie wiedzą kiedy będzie dostawa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: mam ten sam problem. Najlepsze jest to że zamówiłem pierwszy raz. Zbili telefon podobno xD dostałem 300zł zniżki. Znowu zamówiłem. Dostałem najpierw maila, a potem telefon. NO TO ELO CZEKAMY XD
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: Zamówiłem w preorderze 30 min po jego odpaleniu.. i tutaj zaczyna się zabawa xD Zamówiłem 13 pro maxa i czekałem na jakiekolwiek informacje o dostawach telefonu. Dzwoniłem pisałem i co chwile dostawałem informacje której przekaz zawsze był taki sam "nooo ogólnie to będzie jak najszybciej pozdro byqu poczekaj :)" Zero konkretów więc pewnego dnia się lekko #!$%@?łem anulowałem to i pyk na amazon.pl 13 pro max 128gb sierra blue
  • Odpowiedz