Wpis z mikrobloga

W najbliższych dniach planuję wielki powrót do mojego s----------a oraz świętego tagu #przegryw, mam dziewczynę ale planuję z nią zerwać i znowu być sam jak palec. Powiecie, że mając dziewczynę nie mogę być przegrywem? nic bardziej mylnego, jestem większym przegrywem niż Wy, bo Wy jesteście samotni bo nie macie wyboru, a ja mam wybór, mógłbym wieść życie zwykłego normika, ale powracam do przegrywu na własne życzenie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Batiuszek: @keczynski: bo ja potrzebuje dziewczyny z która mógłbym spędzić resztę życia, a z tą co jestem raczej bym nie chciał, bo ma trudny charakter, w sensie obraża się o byle co i jest strasznie podejrzliwa w stosunku do mnie. Poza tym ma 2 negatywne cechy wyglądu, płaski tyłek i duży nos. Co prawda nie jest brzydka, taka 6-7 na 10 ale to jeszcze chyba nie jest to
  • Odpowiedz
@Ignite: Właśnie mam bardzo podobnie, moja matka tez ma trudny charakter i mecze się z nią ponad 20 lat, wiec jak mam się jeszcze męczyć z dziewczyną o podobnym charakterze to dziękuje
  • Odpowiedz
@JohnShelby: wiem co czujesz. Moja panna śliczna jak z obrazka, ale nonstop robi megaaaa bałagan i się obraza jak mówię żeby posprzątała. W sumie to przykre, ale po ponad 3 latach chyba się z nią rozstane, bo wole żyć sam i mieć porządek niż biegać i sprzątać po niej nonstop i jeszcze znosić fochy, że mam jakieś oczekiwania, jak ona jest zmęczona pracą zdalną na 3/4 etatu
  • Odpowiedz