Wpis z mikrobloga

Kiedyś też nie lubiłam tego święta. Też nie lubiłam chodzić na cmentarz i pojawiałam się tam tylko przed Wszystkimi Świętymi, żeby ogarnąć grób dziadków. Teraz chodzę tam tak często, jak się da. Pucuję pomnik, stawiam znicze. Bo teraz chodzę na grób swojej Mamy. Punkt widzenia zmienia się z czasem i ze zmianami w życiu.
@SonGocha99: "zakłamanie" XD moi rodzice nie są oderwani od rzeczywistości, doskonale wiedzieli że jarałem szlugi te 10-12 lat temu (obecnie 28), ale nigdy mnie o to nie spytali, a ja mówiąc że skąd mam mieć zapalniczkę też się śmiałem. Już widzę jak moi rodzice którzy sami przez wiele lat jarali by tego nie wyczuli, przecież wszystko tym #!$%@? xd to głupia sytuacja z czasów bycia gimbusem z której się dziś z
no gdzie jest zakłamanie jeżeli mnie o to nie pytali? XDDD ale się #!$%@?łaś


@kubelek_klasik: Bo dobrze wiedzieli co robisz, a ty musiałeś się ukrywać i gimnastykować żeby nie dowiedzieli się o czymś, co już wiedzieli, ale Ci nie powiedzieli że wiedzą
#!$%@? mnie to swieto.
#!$%@? kasy żeby grób przez kilka dni wyglądał porządnie xd
Ja rozumiem zapalić znicza na znak pamięci ale #!$%@? robić z tego grobu jakaś szopke bożonarodzeniowa to jest przesada
Cmentarze powinny wyglądać jak te amerykańskie wojskowe
Każdy taki sam a nie #!$%@? #!$%@? pomników bo co sobie ciocia Jadzia pomyśli xD
@SonGocha99: Może dlatego że sami pamiętali jak byli młodzi i nie chcieli mnie stawiać w niekomfortowej sytuacji pytając 16-letniego gimbusa czy jara szlugi, i po prostu mi ufali że to jedynie gówniarska faza na fajki i zrobię co uznam za stosowne i nie popadnę w nałóg. W każdym razie jak ty się tam doszukujesz "zakłamania" to ci szczerze współczuję XD