Wpis z mikrobloga

@husqvarna: zobacz, zobacz, posprzątane, pewnie ten #!$%@? paweł znów przyszedł pierwszy i nam wstyd robi że za nas sprząta...

kilka lat temu ktoś posprzątał na nagrobku pra pradziadka, ja miałem nadzieje że jakaś nieznana część rodziny przyjechała, a babcia robiła aferę ;)
  • Odpowiedz
Za moich czasów we wszystkich świętych padał śnieg i było -10 stopni...


@mathias94: ale żebyś wiedział, jakie to było klimatyczne za dzieciaka

szczególnie jak ktoś jest z Wrocławia to pewnie pamięta jak było na Osobowickim, ogromny cmentarz, ciemno dookoła, poza łuną zniczy, grochówka z gara ahh

kwii kiedyś to było
  • Odpowiedz
@diogene: szczegółów nie pamiętam, bo sam mam urywki jak przez mgłę i bardziej kojarzę z opowieści, ale chyba na to wychodzi ;) skoro nie było milenijnego i rędzińskiego to cały zachód Wrocławia i wszystkie okoliczne wioski musiałyby lecieć do centrum i napierać przez most Osobowicki.
  • Odpowiedz
@husqvarna zawsze rozwala mnie przymus chodzenia odjeb#nym jak na ślub po tych cmentarzach. Jeszcze te futra xD kiedy ja najchętniej poszłabym na te cmentarze w adasiach i sportowej kurtce. A no i w spodniach.
  • Odpowiedz
@husqvarna: chyba najobrzydliwsze świeto w tym rkaju

@buchowo: ja z rodziną akurat mamy od kilku lat w dupie ten polacki festiwal #!$%@? XD

@husqvarna: Smutne jest to jak te wszystkie święta są obrzydliwie skomercjalizowane. Te wszystkie sztuczne kwiaty, tandetne znicze... bleh.

@husqvarna: jak ja tego nienawidzę. Przecież to jest nie dość, że marnowanie forsy to jeszcze zaśmiecanie planety. I to wszystko dla umarlaków którym wszystko jedno.

@Klepajro:
sajmen - > @husqvarna: chyba najobrzydliwsze świeto w tym rkaju

 @buchowo: ja z rod...

źródło: comment_1634724476MfZ6U0yGPENJ0tc8jUtkFU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sajmen Nazywanie festiwalu plastiku, hipokryzji i udawanej zaudmy jako FAJNE święto xDDDD


@Klepajro: jak skonczysz 16 lat, pozwiedzasz troche swiata, porównasz kultury to moze wtedy choć trochę docenisz
  • Odpowiedz
@sajmen: chcę jeszcze dodać, że jestem do obchodzenia tego typu świąt zmuszany przez starszych, a do tego nie lubię stać na tym cmentarzu w tłumie ani w kościele i słuchać jak stary kawaler w sukience śpiewa te swoje zaklęcia.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Czy ja wiem, od dobrych kilku lat widuję wiele osób ubranych casualowo czy nawet trafiają się typki w dresach. Stare pokolenie to wiadomo - jak w niedzielę do kościoła w odpicowanym ubraniu i z niego prosto na cmentarz.
  • Odpowiedz