Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mershi: jakakolwiek sprawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z takich antyków to używałem parę lat temu przez chwilę GF 9600GT, gry pokroju New Vegas czy GTA IV były całkiem grywalne. Także może właśnie 9600/9800, powinny się znaleźć w takim budżecie, ew jakby się znalazł jakiś np Radeon z 1GB RAMu to byłby spoko. Ogólnie im nowsza tym lepsza, chociaż to i tak będą karty co mają po 10
@Mershi: ja za 35 zł (27 bez przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) kupiłem niedawno 9500 GT 1GB, wg tego testu obleci nawet nowsze gierki tyle że na 720p :) Myśle że za taką cene trzeba szukać na licytacjach w których nikt nie bierze udziału i udać się w świat gierek 2000-2010 :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JoeBlade: ale tamta działa dalej u kumpla :P chociaż fakt że np 8800GTS jak miałem to padła po niecałych 5 latach wcale nie intensywnej eksploatacji i tych kart już się sprawnych nie widuje. Myślę że jak któraś przetrwała do dziś to ma szanse jeszcze pochodzić.
@wuwuzela1: Zeżre, ale z tych kart za 50zł wszystko bierze jakiś prąd, bo całkowicie energooszczędne będą drożej, a to że coś jest starsze znaczy tylko tyle że było zrobione w gorszym procesie i ogólnie ma inaczej rozwiązane kwestie poboru prądu, po prostu gorzej. GTX 460 jak trafisz za 50zł to gratka. 550ti też. Ta druga ma mniejszy pobór. W ogóle to karta nie powoduje większego poboru jak jej nie używasz, a