Wpis z mikrobloga

@Lrrr: Jak zwykle znajdę jakiś guide 3 minuty przed ligą XD

Dobrze że 3.15 grałem minionami bo passive tree dostało duży nerf pod nie. A tą ligę sam nie wiem, zawsze się staram grać czym czego jeszcze nie próbowałem ale trudno jest pod starter coś takiego znaleźć. Może jakiś spellslinger jak został dostatecznie odnerfiony albo ED+Contagion.
@Lrrr: Poison conc ma dość fajne liczby potwierdzone przez ggg na lvlu 20 gema wiec jak mam pograć tylko 2 tyg to wole coś nowego wziąć
@Greg36: Też ostatnią ligę grałem właśnie pod zombiaki i myślałem, że w ostateczności zagram tym jeszcze raz. Jednak po reworku drzewka trzeba znaleźć całkiem coś nowego
@BomBom: Ostatnio TR grałem w 3.13 pathfinderem, jak dobrze wiem teraz jest chyba raider. Teraz ludzie robią zmiany pod drzewka więc trzeba chwilę poczekać. Mi się nie chcę siedzieć parę godzin albo i lepiej, jak może to za mnie zrobić jakiś streamer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lrrr: Jeżeli chodzi o start, to nic się nie zmieni i ciągle
dla mnie to będą miniony i z tego co widzę jest lepiej jak było, bo szybciej mamy je po prostu mocne a czy będą one w endgame to już inna sprawa i to się okaże podczas gry.

Zmiany drzewka miały też zmusić graczy do porzucenia utartych schematów tzn. niezależnie co w lidze było zmieniane (bost/nerf)
to gracze i tak
@abrachamlincoln: to co doczytałem :
Necro is always a contender with Guardian for ascendancy choice, and both have their upsides and downsides. Generally speaking you get higher block chance and damage on necro, but you lose out on the regen, curse reduction, and stun immunity.