Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem konsoli na koniec tego roku. Przez chwilę byłem posiadaczem PS4 z napędem i udało mi się przejść kilka fajnych gierek: Uncharted, TLOU, RDR2, GOW i trochę popykać w Fifę.
Jestem raczej niedzielnym graczem. Chciałbym sobie przejść jakąś nową gierkę i od czasu do czasu zagrać w coś online, chociaż trochę ciężko mi się gra w strzelanki na padzie.

Jakie są plusy i minusy #ps5 i #xbox ?
Co doradzicie?

#konsole #ps5 #xbox #kiciochpyta
  • 39
  • Odpowiedz
@bysiiu: Ogólnie mam przyjemniejsze odczucia na ps5, ale wiadomo każdy ma inne wrażenia ()
Na plus dla ps jest wykonanie, pad jest super i ma akumulator, w xboxie mam wrażenie że pad jest wykonany niestaranie w porównaniu na ps. Ogólnie największy plus xboxa według mnie to gamepass ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Just_do_it: Jest xbox series s w fajnej cenie, jeśli masz dobrego neta to polecam, ogólnie jeśli chcesz wydawać większą ilość pieniędzy to bierz ps, a jeśli masz ograniczony budżet to xbox, masz tam więcej gier za mniejszą cenę
  • Odpowiedz
Jestem posiadaczem ps5 i nowego xboxa, jeśli zależy Ci na fajnej zabawie, dobrej grafice to polecam ps'a

W ps5 napęd a xbox bez

@dariusz-szill: Czy Ty porównujesz "grafikę" w PS5 z Xboxem Series S? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dariusz-szill: Co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszesz, że jesteś posiadaczem PS5 i "nowego" xboxa więc polecasz PS5, bo ma lepszą grafę. Na pytanie opa czy "obie konsole masz z napędem czy wersja digital?" odpisujesz, że PS5 z napędem a Xboxa bez czyli chodzi o Xboxa Series S, który kosztuje połowę tego co PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz, że konkurentem PS5 jest Xbox
  • Odpowiedz
@dariusz-szill: Co Ty prdlisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trollujesz czy to jakiś rodzaj niepełnosprawności?
Grafę w PS5 porównywałeś do czego? Podaj model xboxa, konkrety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: op se jaja ze mnie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem na początku roku Xbox Series X, a miesiąc temu kupiłem Xbox Series S, więc series X traktuje jako tego starego, bo kupiłem nowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ja powiem tak, jesli chodzi o niedzielnego gracza to lepiej jest wziac xboxa.


@Just_do_it:
Ja się z tym nie zgadzam. Jestem niedzielnym graczem, nie lubię wydawać kasy na gry i przez rok posiadania ps5 mam już bibliotekę blisko 100 tytułów z czego zdecydowaną wiekszość dostałem albo w plusie albo za darmo. Parę gierek kupiłem dosłownie ze sklepu czy na olx. I pisze ten tekst jako osoba której wcześniejszą konsolą był xbox.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony_Ogr dzięki za bardzo szczegółową odpowiedź!
Mam kilka pytań:
-czy po zakupie ps plus będę miał dostęp do wszystkich gier, który były udostępnione do tej pory?
-czy dużo stracę kupując ps5 bez napędu?
-czy miałeś okazję testować Xboxa series x?
-czy kupując ps5 bez napędu można dorwać gry z ps store taniej bawiąc się w zakupy np. w tureckim ps store?
  • Odpowiedz
-czy po zakupie ps plus będę miał dostęp do wszystkich gier, który były udostępnione do tej pory?

-czy dużo stracę kupując ps5 bez napędu?

-czy miałeś okazję testować Xboxa series x?

-czy kupując ps5 bez napędu można dorwać gry z ps store taniej bawiąc się w zakupy np. w tureckim ps store?


@Just_do_it:

- nie, otrzymasz tylko te gry z obecnego miesiąca i wszystkie z kolejnych, ale możesz kupić zamiast plusa
  • Odpowiedz