Wpis z mikrobloga

@Emkej95: socjalizm to uspołecznienie środków produkcji. A kiedy ktos mowi ze nienawidzi kapitalizmu, byc moze ma na myśli sytuacje jak teraz w firmie John Deere w stanach, gdzie 10000 pracowników strajkuje bo podwyzki dla wykwalifikowanych pracowników sa na poziomie inflacji gdy firma notuje 5,5miliarda dolarów zysku podczas pandemicznego roku. Sam CEO dostał potezna 160% podwyzke.
@Zhak9: Nie obrażaj mnie.

Nie jestem prawkiem. Nie wierze w Boga, nie chodzę do kościoła, pozwoliłbym na aborcje i nie mam nic do związków homo.

Nie jestem też lewakiem. Zabrałbym 90% socjali, nie mówię ludziom jak mają żyć i co mają jeść, uważam, że są tylko 2 płcie.

Nie wiem nawet czy wyżej dobrze to pogrupowałem bo mam głęboko gdzieś jak myślą lewacy i prawacy. Ja mam swój mózg i nim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ulyssos: @Gregory960: ile jeszcze razy można orać te argumenty o nieużywaniu wcale telefonów czy komputerów xD

Tu chodzi o byciu pozerem i mówieniu o sobie jako o antykapitaliscie i wielkim przeciwnikiem korporacji, przy jednoczesnym używaniu urządzeń marek największych i najpotężniejszych korporacji i kapitalistów.

Bo przecież nie istnieją żadne tańsze alternatywy dla Apple, czy starbuxa, ale wielcy lewicowi aktywiści antykapitalistyczni nie będą się przecież flexować jakimś Xiaomi na instagramie xD