Wpis z mikrobloga

#spce
#gielda Ej mam tego trochę od początku. Załadowany jestem po 18$, ale muszę przyznać, że trzymam z sentymentu i dlatego, że jestem #!$%@? na punkcie technologii kosmicznych, ale Branson mocno przegina. Sprzedał kupę akcji, ok rozumiem, rząd UK dal mu warunek- pomożemy virgin train, jeśli ty się dołożysz. Ale już wydzielenie Vigrin Orbit jako osobnej spółki i pomysł, żeby była osobno na giełdzie, to już było #!$%@? wobec inwestorów virgin galaxy. Rozwodnienie akcji po sukcesie- nie no Richard robisz #!$%@?. Dobra, będzie fajnie, zaczynamy latać.... ups sorry, nie latamy na 1.5 roku, bo nam się chyba sprzęt trochę zużył. No to cholera nie wiedziałeś, że się zużywa?? Daj znać, to podeśle ci kogoś po technikum i on ci to wytłumaczy. Ogólnie Richard jeżeli to czytasz, to powiem Ci, że zainwestowałem w Ciebie 5k$ i w ogóle się nie ciesze. Nie ciesze się, bo nie mam zysków i nie ciesze się, bo robisz #!$%@?, weź ty się ogarnij i daj nam inwestorom wreszcie kość do ogryzienia- dużą #!$%@? kość. Powiesz, ze lepiej inwestować w Ciebie niż w Bezosa, bo, Ty jesteś fajny, biegasz w maratonach, się uśmiechasz, a Bezos jest bucem, to fakt, ale Bezos przedwczoraj zawiózł w kosmos kapitana kirka, a Ty co? Sprzęt ci się #!$%@? zużywa? Ogarnij się chłopie. Dobra wygadalem sie.
  • 9
@masaj: Wiesz, celowo popełniłem paszkwil na #space, ale z drugiej strony, kto dzisiaj jest w stanie wynieść ludzi w "kosmos"? Ruscy, Chińczycy, SpaceX, Blue Origin , Virgin i tyle. Dwa pierwsze to potężne kraje, trzecia pozycja, to klasa sama dla siebie. Virgin ma knowhow, o jakim mogłyby jedynie pomarzyć wielkie kraje, czy nawet UE, tym bardziej mnie irytuje, ze tak im to nie idzie, pomimo ze obiektywnie osiągnęli naprawdę dużo.
@Obruni: Po tym co #!$%@?ł - nie bójmy się tego słowa XD - SRB to przestałem wierzyć w cokolwiek z czym ten człowiek ma jakiekolwiek powiązania.
A nick - bez większego powodu :)