Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: XDD
Jestem ostatnią osobą która może to powiedzieć, aczkolwiek to bardzo roszczeniowa postawa. Upływ czasu musi być bezwzględny wobec wszystkich, chlipu chlip, aż mi się zmarszczka wgłębiła :((
  • Odpowiedz
@Zdziszko poniekąd mogę się zgodzić, nauczyciele akurat często daja #!$%@? deadline (np 25 zadań z matmy na kolejny dzień czy 3 rozprawki), jakby mogli to by dali zadania na wczoraj xD
  • Odpowiedz
@Zdziszko i tu studia mają zaletę niepodważalną - deadline projektu jest zazwyczaj pod koniec semestru więc ma się dwa trzy tygodnie minimum na przygotowanie rzeczy, a takiego licealistę to się #!$%@? od lewej do prawej
  • Odpowiedz
@trevoz przecież rynek już je weryfikuje. Świetnie odnajdują się w korpo na różnych poziomach i pozycjach więc skończ #!$%@?ć xD dynamiczne jule ZAWSZE sobie poradzą
  • Odpowiedz
Swoja droga, ekonomicznie od strony politycznej Julki stoja po tej samej stronie co stare baby i dziady bumelanty co #!$%@?ły miedź z zakładu i wpisywały w kartę obecności śpiąc na hałdzie.
Do czego to prowadzi (i bedzie prowadzic za X lat) macie juz teraz demo w postaci PiS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zdziszko: W ich wieku narzekaliście dokładnie tak samo, tylko świat was nie słyszał, bo nie pisaliście tego w internecie XD
dorosną to im przejdzie
  • Odpowiedz
@Airwaves: Ja narzekałem tylko na to że z jedynek robiło się taki emocjonalny cyrk.
To chyba co najbardziej w szkole mnie denerwowało.
Dostałem jedynkę, rozumiem, nie musisz mi robić teatrzyku jaka to tragedia jest, nie #!$%@?ę sobie życia bo mam #!$%@? na jakiś tam test z przyrki.
  • Odpowiedz
@Zdziszko: "Straszenie studentów jedynką" .... Jedno zdanie a mówi wszystko o autorze i jego przygodzie na uczelni wyższej o której nawet nie czytał :)

  • Odpowiedz