Wpis z mikrobloga

Jaki trening polecacie na brzuch? Chciałem trochę stracić tłuszczu z brzucha, wolałbym gdyby to było jedna, dwa, maks trzy ćwiczenia, bo na filmikach poniżej, jest ich trochę. Czy jednak lepiej jest jak ćwiczeń jest dużo?

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

https://www.youtube.com/watch?v=LIbqNET5NSs

I ile polecacie robić taki trening 3 razy w tygodniu? Po ilu tygodniach mogę spodziewać się efektów?

#mikrokoksy #silownia
  • 10
  • Odpowiedz
@tururak: Najlepszy trening, żeby stracić tłuszcz z brzucha to trening silnej woli, żeby mniej jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na drugim miejscu polecam trening oporowy całego ciała na siłowni. Jeśli będziesz robił tylko to co na tych filmikach to efektów spodziewałbym się nigdy.
  • Odpowiedz
Jeśli będziesz robił tylko to co na tych filmikach to efektów spodziewałbym się nigdy


@phiq: Mówisz? To filmiki kłamią? A gdybym do tego dodał drążek i pompki?
  • Odpowiedz
@tururak: 3 cwiczenia:
Spacer
Bieganie
Rower
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zrzucenie tkanki tłuszczowej potrzeba deficytu kalorycznego wiec licz kalorie i wykonuj cardio ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chciałem trochę stracić tłuszczu z brzucha


@tururak: Nie ma ćwiczeń na stracenie tłuszczu z brzucha. Gwarantuje Ci, że jak zejdziesz do 12%BF to "krata" sama się pojawi ;)
  • Odpowiedz
@tururak: Mówię, że tłuszczu nie spalisz ćwiczeniami na brzuch. Takie ćwiczenia to minimalny wydatek energetyczny i jeśli jedyne na czym Ci zależy to stracić tłuszcz to będziesz miał lepsze efekty jeśli zjesz trochę mniej na obiad. Ćwiczeniami owszem, zbudujesz mięśnie ale to trochę bez sensu trenować tylko i wyłącznie brzuch. Najlepsze efekty daje po prostu dieta + ćwiczenia. Bonusowo obrazek dlaczego:
phiq - @tururak: Mówię, że tłuszczu nie spalisz ćwiczeniami na brzuch. Takie ćwiczeni...

źródło: comment_1634582584EkoqaqsHjuHFpjcGJ6QDds.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
że jak zejdziesz do 12%BF to "krata" sama się pojawi


@taki_typa: @phiq: @Loginconajmniej4znaki: @Darknes17: Ogólnie to na kracie mi nie zależy, tylko kurde jak we wrześniu byłem zmuszony zacząć brać antybiotyk, potem kolejny i teraz znowu jakiś, to rozmiar moich spodni był numerem 31, a teraz to 34( ͡° ʖ̯ ͡°)

To spróbuje się trochę więcej ruszać i jednak robić
  • Odpowiedz