Wpis z mikrobloga

Jak szczepiąc się dbasz o dobro ogółu?


@Mikuuuus: zmniejsza ryzyko że trafi do szpitala i spowoduje zator słuzby zdrowia dla cięższych przypadków oraz tych nie zwiazanych z covid.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Vanni: dobra skończę tutaj, bo nie jestem pewny czy skrajna głupota czy troll, a szkoda mi tracić czasu. Niezależna jednostko, godzisz się na setki ustępstw dziennie, tylko po to, żeby żyć w jako tako normalnym kraju (dowolnym)
  • Odpowiedz
@LiamRockwell: Jeszcze raz powtarzam swoje KONKRETNE pytania, do których w ogóle się nie odniosłeś:

Jakiej nauce zaprzeczamy? Jakie aktualne badania potwierdzają, że przyjęcie szczepionki jest obecnie "dbaniem o dobro ogółu"? W jakim stopniu szczepionka chroni przed zachorowaniem, namnażaniem i przenoszeniem wirusa?


Jeśli tak prosto znaleźć odpowiedź na te pytania, to w czym problem? Podaj ją i zamknij mi mordę, tylko konkretnie, z twardymi danymi i linkami do źródeł w postaci badań
  • Odpowiedz
@LiamRockwell: na tym portalu to można się zastanawiać, czy to nie zarzutka.

Ale tak całkiem serio, niemal KAŻDA szczepionka, którą obecnie się podaje, składa się z co najmniej 3 dawek. Polio 4 dawki, skojarzona przeciw błonicy, krztuścowi i tężcowi 7 (!) dawek, bakterie hemofilne 4 dawki, wirusowe zapalenie wątroby 3 dawki. Organizm ludzki tak po prostu działa, jednorazowa dawka nie uodparnia, jeśli go nie przeora.
  • Odpowiedz