Wpis z mikrobloga

@szawel789: facet, który wychodzi z inicjatywą, jest nieatrakcyjny dla kobiet, bo to on stawia się na pozycji proszącego - a więc pozycji gorszej. Ona ma przewage, bo to ty czegoś od niej chcesz i ona może dyktować warunki. Poza tym stawiając się na pozycji proszącegi manifestujesz swoją niską wartość i desperacje. Facet który macwysoką wartość nie musi podrywać - to on jest podrywany.
  • Odpowiedz
Taaa nieźle go odkleiło, ładny może podrywać a nie ładny nie, kobiety w tych czasach i tak mają #!$%@? mniemanie o sobie i chcą być zdobywane


@GrimmjowJeagerjack: tak lubią być zdobywane przez chad'ów, co nie znaczy że op nie poniża się w ten sposób

dlatego boisz się wyjść z piwnicy zamiast pracować na swój wygląd i atrakcyjność którą można samemu wypracować, a nie zalić się na los przegrywa


@harnasiek
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: typie co ty #!$%@? laski które ja podrywałem a nie one mnie, były miesiącami ruchane bez gumy w dupę

Ten przywilej o którym piszesz to ma może jakieś 10% facetów jak nie mniej z najlepszymi genami
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota uwaga:
- dermatolog i zadbanie o trądzik ( najczęściej dieta i leki ja trądzik)
- golić zarost żeby nie było zarostu kolejowego
- unikać fryzur zaczesanych do tylu
- z progenią ciężko, ale jeśli zadbasz o resztę to nikt się nie #!$%@? do szczęki ( niektóre laski lubią takie szczeny)
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota te porady które ci dalej to mały krok do zadbania o siebie, przeszczep włosów jest drogi więc zanim uzbierasz na operacje możesz zadbać o fryzurę.
A zarost kolejowy to nic innego jak twoje dziury w zaroście, chociaż jeśli masz takie dziury to może trzeba napisać żeby zamiast mówić zarost kolejowy to możesz "zarost zapasobiekota" .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: ale nie da się wypełnić tych luk w zaroście, tam gdzie mam zarost to jest dany gęsty, jakbym golił miesiąc codziennie to by był pewnie jeszcze lepszy, ale to by mi się musiało chcieć

a żeby mi się cokolwiek chciało to muszę inne rzeczy zrobić, ponad rok czasu mi zeszło zbieranie się z naprawdę dużego dołka psychicznego, naprawdę, nie piszcie tak, że coś jest mega proste bo np. ty
  • Odpowiedz