Wpis z mikrobloga

Hej @Bitbay

Możecie mi powiedzieć czemu na tle konkurencji wygląd i obsługa waszej aplikacji mobilnej to jakiś nieśmieszny żart?

Czemu opłaty są tak wysokie? (Np dla eth wygląda to mniej więcej 1/4 to opłata sieciowa a 3/4 to wasz zysk)

I w końcu czemu od lat poza listowaniem nowych tokenów nie wprowadziliście żadnych nowych ulepszeń?
(Np zakłada "dźwignia" z adnotacją "coming soon" wisi od 2017 jak nie wcześniej)

Mam taką teorię. Może być nieprawdziwa ale jak tak sobie połącze kropki to wydaje mi się że u was się dzieje coś złego. Myślę że jakiś czas temu mieliście jakieś włamanie straciliście część funduszy i teraz staracie się odrobic straty działając w schemacie piramidy finansowej. Oczywiście to tylko moja teoria, jak mówiłem.

Widać też po supporcie że były cięcia kadrowe w tym dziale, kiedyś mieliście super obsługę klienta a teraz jest tragedia.
A cięć kadrowych nie robi się bez przyczyny.

Poza tym częstą zmiana jurysdykcji, miała być Malta, teraz to sam już nie wiem.

Nie będę nikomu doradzał ale ja wszystkie swoje środki wycofałem z bitbay już jakiś czas temu.

Przezorny zawsze ubezpieczony.

#kryptowaluty #bitbay
  • 9
@finch7 nie do końca rozumiem takich jak Ty.
Masz przeczucie i będziesz rozsiewał strach... Po co?
Pokaż jakieś dowody a nie tylko swoje widzimisię.

Poczytaj o regulacjach dla instytucji finansowych i zobaczysz jakie zasady muszą spełniać - jest tego ogrom.

Ja nie miałem żadnych problemów z firmą. Kazali podpisać dokumenty to podpisałem.
Kazali pokazać skąd mam środki na inwestycje to pokazałem. Wszystko się zgodziło i bez problemu wszystkie przelewy z i do
@xgalx Czytaj ze zrozumieniem. Ja nie napisałem że miałem jakieś problemy z tą firmą.
Nie rozsiewam strachu tylko dziele się swoją teorią i zaznaczam że nie musi być prawdziwa ale jeśli piszesz że sieje strach to widocznie z Ciebie jest strachliwy człowiek :)
Pozdrawiam.
@finch7: BitBay trzepie hajs na tym, że Polacy, którzy chcą wejść w świat krypto zaczną od nich, bo obsługują przelewy w PLN + ze względu na to, że giełda promuje się jako POLSKA GIEŁDA, chwalą się certyfikatami od ministerstwa itd.
Z racji, że nowe osoby raczej nie kumają jakie są ceny za transfer krypto to wiele z nich da się nadziać BitBay'owi na prowizje i to jest ich model biznesowy.
Jak