Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
dlaczego wykopki uważają, że "wystarczy wcześniej wstawać i ciężej pracować" to bullshit, bo istnieje Kulczyk i Bezzos? Lepiej się #!$%@?ć i żyć z socjalu? znam wiele osób, które tą metodą doszli daleko ale oni nie marudzili, że są z małego miasta albo że rodzice nie dali na studia, tylko zapieprzali. dam #antykapitalizm bo tu najwięcej tego bullshitu ale tez #kapitalizm #rozwojosobisty dla kontrastu, może jakaś ko struktywna burza z tego wyjdzie
  • 26
@kefas_safek: Niektórzy zarabiają po 40 milionów miesięcznie, a ty chcesz zarabiać tylko 40 tys.
Czyli 0,1% tego co oni. CHCESZ PRACOWAĆ 0,1% TEGO CO ONI.
Ty chcesz się mega #!$%@?ć. Jesteś leniem. Tak czy nie?
Gdy tylko wspomniałem o pracy takiej jak inni to zacząłeś śpiewkę "yyy, ja wcale nie chcę tyle zarabiać". Jasne że nie chcesz skoro dowiedziałeś się że miałbyś więcej pracować zamiast się #!$%@?ć.

W ogóle najlepiej idź
dlaczego wykopki uważają, że "wystarczy wcześniej wstawać i ciężej pracować" to bullshit, bo istnieje Kulczyk i Bezzos?


@kefas_safek: bo w ich móżdżkach opcje są tylko dwie - albo mityczny bezos i jemu podobni miliarderzy albo wegetacja, nie ma nic innego, nic pomiędzy.
A przy okazji boli ich dupa o każdego kto ma więcej czy lepiej - zaczynając od miliarderów pokroju bezosa (tu to najbardziej) po zwykłych przedsiębiorców, rożnych specjalistów czy ogólnie
@kefas_safek: Ostatnio dostawałem 300zł dniówki za dość ciężką prace fizyczną, która nie wymagała żadnych umiejętności, tylko właśnie wstania rano i chęci do pracy. Dużo, mało, jestem złodziejem, bo za dużo zarobiłem a może to wstrętny kapitalista mnie wykorzystał? - musicie mi powiedzieć, bo sam nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CojonesComoMelones: O wpływie urodzenia na sukces opowiadają zwykle ludzie, którzy urodzili się w wcale nie ubogich