Wpis z mikrobloga

Nie mógłbym się związać z ładną kobietą. Nie ufam im, poza tym co to za związek, gdzie masz świadomość, że byle chad odbije ci laskę przy pierwszej okazji.

Dziś znów była niezła sztuka na siłce, oczywiście spojrzałem na nią, oczy nasze się zbiegły i poczułem się jak dziwka. Dałem swoją atencję za frajer. Poczułem się wykorzystany. Ona pewnie kolekcjonuje atencje od facetów.

Tymczasem jakiś oski chad podbił do niej, zbajerował i wyrwał instagrama. #!$%@?ło mnie to. Z drugiej strony biedak też marnie skończy w szponach tej wampirzycy emocjonalnej...

#przegryw #logikarozowychpaskow
  • 9
@PochinkiParty: Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki
@Judger: aha, imo to za dużo ćpania, wróć na ziemie, niektorzy chcą po prostu żyć tworząc coś wspólnie, wspierając i pomagając przy tym wzajemnie, takie rzeczy tworzą wzajemne uczucie między osobami, jak nie wiesz o czym mówię yo życzę zmiany perspektywy patrzenia na świat
@walkie12: T-t-to Ty nic nie wiesz? Bazy już nie ma. hsszzz bzzzzz Bezduszne feminoidy napędzane męską energią witalną przypuściły na nią szturm i zgładziły z powierzchni Ziemi. Ruch oporu jest rozbity i w opałach. hsszzz bzzzzz Każdy radzi sobie sam. Trzymaj się tam, gdziekolwiek jesteś... Pamiętaj, feminoidy lepiej tropią nocą, bo widzą w podczerwieni. Bez odbioru hsszzz bzzzzz