Wpis z mikrobloga

Expedition | XL | 160% | Orrin
455 - 1 = 454

Prosta mapa typu search & destroy, na mapie jest całkiem mnogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamków, z potężnych artefaktów trafiłem na dwa, miecz sprawiedliwości i ostrze armageddonu. Natomiast karwia, nie trafiłem na logistykę, bo skończyłbym mapę dużo szybciej. Przedostatni rzut skilli - pyk finanse vs pierwsza pomoc. Supcio, tak się cieszyłem, że strzelały korki szampanów, a orkiestra grała srogo i pięknie, po czym imp zaczął klaskać łapkami, a łzy ciekły mu po pyszczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kolejny raz dość późno trafiłem na TP - tu kolejna dygresja, miałbym skończone dzisiaj dwie mapy, ale poprzednią ogrywaną darowałem sobie, po rozbudowaniu około 15 gildii magii do 4 poziomu, autor mapy dał DD i Fly, ale TP to niet. Nie chciało mi się latać po całej mapie za herosami wroga - brak złota na wykup strażników do zajętych zamków, wiry wodne, podziemia sprawił że zrobiłem rage quita ;] Początkowo myślałem że będzie za questy (typu dostarcz 3 azure dragon, zabij konkretnego wroga, ale niet).
Wracając do opisywanej mapy, spoko do luźnego pogrania. Na 200% też będzie spoko, blisko zamku są generatory wszystkich zasobów.

#tysiacmaph3
99942Apophis - Expedition | XL | 160% | Orrin
455 - 1 = 454

Prosta mapa typu sear...

źródło: comment_1634483512PQRZDzzgAsIqLW9hV4gwl5.jpg

Pobierz
  • 1