Wpis z mikrobloga

Pobierz wqeqwfsafasdfasd - ! #heheszki #humorobrazkowy #polska #zainteresowania #bekazpisu #a...
źródło: comment_1634477603qb5zXn4YlxdhgAL3Y6zDJQ.jpg

Najbardziej smutne/żałosne "największe osiągnięcie w życiu" to...

  • Tatuaż 8.1% (113)
  • Na*ebanie się do nieprzytomności 15.0% (209)
  • Naćpanie się 5.2% (73)
  • Wakacje zagranico 3.8% (53)
  • Nowy złom na kółkach 3.7% (52)
  • Dziecko 43.7% (609)
  • Pójście na dziwki 6.6% (92)
  • Zdrada 13.8% (192)

Oddanych głosów: 1393

  • 21
@Opportunist: przecież nie mówię, że wszystkie - większość. Szybkie google'owanie - szacuje się, że 10-15% ciąż w Polsce kończy się poronieniem, a tzw. martwych urodzeń jest ~1700 rocznie, przy 350 tysiącach ciąż ogółem.
Powtórzę - to nie średniowiecze. Większość gówniaków rodzi się bez komplikacji i jest raczej zdrowa, a historyjki położnych niczego tutaj nie zmieniają.
Tatuaż

Trzeba mieć pieniądze i "wolę" (XD) żeby sobie zrobić coś na stałe (wiem że można usuwać)

Naćpanie się

Trzeba znać kogoś kto ci je załatwi

Nowy złom na kółkach

Musisz zrobić prawo jazdy, ogarnąć umowę, urząd, ubezpieczenie. Jeśli jesteś pierwszym właścicielem to musisz ogarnąć leasing

Dziecko

Trzeba kogoś poznać i się z kimś ruchać

Pójście na dziwki

Trzeba mieć pieniądze i mieć minimalnie rozwinięte umiejętności społeczne

Zdrada

Trzeba kogoś poznać i
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: >przecież zdecydowana większość ciąż przebiega bez komplikacji, a gówniaki rodzą się zdrowe. To nie średniowiecze

No #!$%@? nieprawda. Wśród swoich znajomych mam kilka przypadków że nie mogli mieć dziecka, nieudane in vitro, martwe dziecko w 8 miesiącu, dziecko z chorą krtania, nieplanowane cesarki przed terminem. Zdrowe i prawidłowo rozwijające się dziecko to szczęście, nie wszyscy je mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale #!$%@? niektórzy mają porównanie. Powiedzcie mi jak możecie uważać, że pójście na dziwki lub nacpanie się jest mniejszym złem niż posiadanie dzieciaka xD? Ciąża to nie są łatwe sprawy jeśli ktoś do tego poważnie podchodzi plus potem jak ktoś serio poświęca czas dziecku i stara się go wychować? No #!$%@? ale nie no według niektórych mniej żałosne to się naćpać lub iść do burdelu xD
@rezydenttomek: ogólnie na wykopie coraz powszechniejsza jest tendencja do nienawiści do dzieci, rozmnażania się i ciąży. Nie wiem czy to wynika z frustracji wykopków czy jakiejś patologii, której doświadczyły. A już szczytem żenady są nihilistyczno- hedonistyczne wysrywy antynatalistów. Na tym tagu to dopiero trzeba rozchodzić żenadę.