Wpis z mikrobloga

@visas: kamery obowiązkowe śmiechu warte NIECH SE KAŻDY COFA JAK CHCE BYLEBY NIE #!$%@?Ł W NIC A JAK #!$%@? TO JUŻ TRUDNO KAŻDEMU SIĘ ZDARZA ALE NIECH NIE UCIEKA TYLKO DOGADA SIĘ
@vieniasn: z kamery nigdy nie korzystałem, z czujników raz autem kolegi no i trzeba przyznać że zajebiście ciasno były a one przeszkadzamy bo sygnał był już ciągły a w nic nie #!$%@?łem no tylko że tam na prawdę mało miejsca było, do zwykłego parkowania w mieście pewnie spoko, pewnie bym seicentem nie #!$%@?ł w słupek jakbym miał czujniki ale wtedy mnie #!$%@?ły może źle ustawiony miał nie wiem czy czujniki parkowania
@bArrek astra GTC ma szybę strasznie małą i wąską to się przydaje jako wsparcie do lusterek a ten sygnał ciągły to nadal zostaje zapas to wszystkie tak mają na szczęście ja na przykład mogę je wyłączyć przyciskiem jak jest bardzo ciasno żeby mnie nie gnębiły
@vieniasn: ja z tego środkowego lusterka nigdy nie korzystałem, kiedyś miałem taką koleżankę co często ze mną jeździła to mieliśmy umowę że to jej lusterko bo w tej osłonie przeciwsłonecznej nie było. Ale jak wyłączasz czujniki gdy jest ciasno to po co Ci one gdy jest dużo miejsca? Pewnie jakbym pojeździł z czujnikami to bym zmienił zdanie ale po tej jednej próbie w ciasnym miejscu jestem na nie
@bArrek jak jest dużo miejsca to pomagają jak czegoś nie zauwaze albo przy parkowaniu ułatwiają tak upewniają to akurat lubię jakbym zmieniał auto to też czujniki chce
czasami jakieś słupki małe na przykład są i bym nie zauważył albo ostatnio cofałem w miejscu zawalonym wszytkim i ludźmi i autami i skupiałem się żeby w auto żadne nie uderzyć i człowieka nie zabić no coś strasznego tam się zaczęło dziać i gdyby nie