Wpis z mikrobloga

Przyznawanie stanowisk poza branża it to jest jakiś zart xd

W branży IT masz wszystko klarownie - junior, mid, senior, a w innych branżach? Osoba po 30 r.z. z kilku letnim doświadczeniem, to zazwyczaj dyrektor xd

bez kitu, znam firmę, w której wszyscy pracownicy to jacyś dyrektorzy xd dyrektor ds. Marketingu, dyrektor ds. Pr, dyrektor ds. Social mediów, dyrektor ds. Przerzucania go*na xd i najlepsze, ze taki „dyrektor”
zarabia zazwyczaj mniej, niż przeciętny mid w it. #logikarozowychpaskow #pracbaza #logikaniebieskichpaskow
podomka - Przyznawanie stanowisk poza branża it to jest jakiś zart xd 

W branży IT m...

źródło: comment_1634472604H20YobfycjFVc6agtdBe6L.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka No ale to jak zarabia mniej bo jak piszesz na mniejsze doświadczenie to o co chodzi?


@MalaHelenka: He? „Dyrektor” z doświadczeniem 5 letnim zarabia mniej niż 2,5 letni mid w it. A to chyba nie tak powinno być xd
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: @vateras131: ale co to komu przeszkadza? Załóżcie sobie własną firmę i nazywajcie się CEO.


@r4do5: A po co mam firmę zakładać? Xd ja jestem zadowolona ze swoich zarobków. Po prostu śmiesznie to wyglada. Przetrwasz takim midom po 15k, a później takiemu dyrektorowi 10k i okazuje się, ze dyrektor zarabia najmniej w tej firmie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: zgadzam się! Jakieś dziwne ciśnienie jest na dawanie awansów, bez awansu nie ma podwyżek. No i tak jak mówisz chodzi też o wiek, głupio dawać 30 latkowi pozycję juniora


@maein: Mogą dać po prostu jakiego mida, specjalistę, starszego specjalistę.
  • Odpowiedz
Osoba po 30 r.z. z kilku letnim doświadczeniem, to zazwyczaj dyrektor


@podomka: ciekawe, czy 95% "osób po 30 r.z. z kilku letnim doświadczeniem" w Polsce wie, że są dyrektorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Osoba po 30 r.z. z kilku letnim doświadczeniem, to zazwyczaj dyrektor


@podomka: ciekawe, czy 95 osób po 30 r.z. z kilku letnim doświadczeniem" w Polsce wie, że są dyrektorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SolarisYob: Kilkuletnim* sry
  • Odpowiedz