Wpis z mikrobloga

FB i inne aplikacje zapisują sobie obrazki w swoim folderze, przeglądarka w innym


@pat1ryk: lol no to jak pobierasz zdjęcia to paradoksalnie będą one w galerii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcia z przeglądarki są zapisywane w galerii w folderze Pobrane, z messengera w folderze Messenger, a ze VSCO w folderze VSCO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, to mega nieintuicyjne. @El_Profesor:
  • Odpowiedz
@pat1ryk: to nie wiem jakiego ty telefonu uzywasz ani wersji androida ale odkad pamietam za kazdym razem w menadzerze plikow w opcji "ostatnie" pojawia sie wszystko czy to z fb, messengera wykopu czegolwiek
  • Odpowiedz
@vegetassj1: No chyba tylko o to, że #!$%@?ą design Ci chodzi XD. Poza tym MIUI koło IOSa nie leżało, najcięższa i najbardziej zabugowana nakładka producencka na telefony teraz.
  • Odpowiedz
Przecież na chyba każdym telefonie z androidem masz i tak menadżer plików więc jedynie wchodzisz, klikasz w dokumenty i ci znajduje


@Asterling: Najpierw trzeba znaleźć menadżer plików. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@El_Profesor: Mam dokładnie tak samo ze służbowym Realme 7A. Jak wejdę w mmsa i zapiszę plik to ląduje do katalogu download. Jak plik powiększę do pełnego ekranu to ląduje w zdjęciach. Po przeniesieniu obu plików na pulpit windowsa 10 żadnego nie można otworzyć w paintcie xD
  • Odpowiedz
No niekoniecznie, bo np FB i inne aplikacje zapisują sobie obrazki w swoim folderze, przeglądarka w innym i potem robi się bałagan, jak chcesz mieć dedykowany folder z memami to za każdym razem musisz szukać.

Do tego jak chcesz udostępnić właśnie zapisanego mema w innej aplikacji to znowu nie wiadomo gdzie to jest.


@pat1ryk: co ty dupisz jak każde zdjęcie masz w galerii i opisane dokładnie że ścieżką gdzie się
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakąś dobrą galerię na Android, żeby był widok podkatalogów? Używam Simple Gallery Pro i tutaj niby jest taki widok, ale jest totalnie #!$%@? i ma inną strukturę niż ta Androida...
  • Odpowiedz