Wpis z mikrobloga

17.10.2021 piszę tutaj żeby nie zginęło i żeby nie było że nie mówiłam - mur na granicy z Białorusią i akcja z imigrantami to zaplanowana dawno temu akcja i początek odcinania Polski od reszty Europy.
Ja #!$%@?, monitoring + zakaz zbliżania się na odległość 200 metrów? Ludzie kiedy wy się obudzicie () (°°
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: mnóstwo osób się już dawno obudziła. Problem w tym że nikt nie zaryzykuje swojej kariery i życia żeby się wychylić.

W dzisiejszych czasach łańcuchami nie są stalowe przedmioty, ale praca/kariera, kredyty i obowiązki
@LubiePieski no na przykład tak, że potem ten mur się rozszerzy na Kaliningrad, Litwę, Ukrainę. Oczywiście przez kolejną zaplanowaną strategicznie akcję, tak żeby obywatele bardziej zajęli swoje głowy i media grupką wyziebnietych imigrantów z muzułmańskiego kraju czy czymś podobnym. (Nie umniejszam tutaj tym ludziom, serce mi się kraje na myśl o tym że są najzwyklejszymi malutkimi pionkami w grze politycznej)
@JakTamCoTam to to słynne umiłowanie Polaków do wolności i honoru ponad wszystko.
Zwykłym Kowalskim jeszcze się tak nie dziwię, ale to co robi w tym momencie opozycja (no właśnie, co robi?) to jest porównywalne do gapiów patrzących na bojke na ulicy.
ale to co robi w tym momencie opozycja


@szzzzzz: przecież nie ma realnej opozycji w tym kraju xD Opozycja jest tylko w kwestii światopoglądowej. Co do rzeczy wyższej natury jak np up to nie ma nikogo. Ewentualnie szury pokroju Brauna
@szzzzzz sondaże im rosną, Trump też wykorzystał ten patent i poskutkowało

Ja jestem osobą, która zagłosuje na antypis, ale pomysł z murem popieram, a są ludzie, których PiS nie przeraża, ale nie są zdecydowani na kogo głosować, a uważają, że Łukaszenka jest poważnym problemem, to będą gotowi głosować na PiS

PiS nic nie traci na murze, może tylko zyskać
@szzzzzz: ogólnie przez ten pisuar, to Polska mentalnie cofa się do epoki salcesonu zawijanego w gazetę.
Chociaż budki z piwem, to nie był zły wynalazek - zawsze można znaleźć jakieś plusy (σ ͜ʖσ)