Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś klimatyczną grę w której są jakieś bezpieczne strefy i sojusznicy - najlepiej żeby samemu można budować te bezpieczne strefy i nimi zarządzać...

Lubię gry w których są miejsca w których mogę się schować i odpocząć, czuję w tedy taki fajny wyjątkowy klimat i poczucie bezpieczeństwa...ciężko to wyjaśnić :P

Przykładem takich gier jest Fallout 4, w którym mogłem budować swoje osady i werbować sojuszników albo nawet taki Gothic 2, gdzie poza murami Khorinis było mega niebezpiecznie no ale w mieście mogłem się ukryć przed tym wszystkim w karczmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam gdy pierwszy raz ujrzałem Poszukiwaczy gdy wracałem w nocy z górniczej doliny, prawie się zesrałem ze strachu a potem uciekłem do miasta a tam się okazało że też są poszukiwacze więc pobiegłem się przespać do rana i się okazało że postać ma "koszmary" do dzisiaj pamiętam jaki byłem w tedy zesrany i to było fajne takie :)

#gry #szukamgry #pytanie #staregry #gothic #fallout
  • 36
  • Odpowiedz
@Lesrley A w Alien Isolation grałeś? Ta gra nieźle ryje banię gdy wydaje ci się że jesteś w bezpieczniej strefie a tu nagle słyszysz jak obcy łazi po tunelach wentylacyjnych nad tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lesrley Ta gra to niezapomniane przeżycie. Ja ukończyłem kampanię na normalnym poziomie choć były takie hardkorowe momenty że chciałem sobie dać spokój ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie nie wiem co masz do klimatów sci-fi ale wiele stracisz jeśli nie ograsz takich tytułów jak wspomniany Alien, seria Mass Effect czy Dead Space.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Tak jak pisałem nie potrafię wczuć się w świat sci-fi, ogólnie nie lubię statków kosmicznych i nieistniejących w rzeczywistości przedmiotów. Uwielbiam gry w których akcja rozgrywa się w średniowieczu lub w współczesności w tedy czuje klimat i przyjemnie mi się gra a gdy odpalę jakąś grę przed średniowieczem jak np. Far Cry Primal gdzie akcja gry dzieje się 10 tys. lat p.n.e. albo jakiegoś Star Warsa to po prostu ciężko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: zdecydowanie the Forest, jak tak czytałem twoje wymagania to pomyślałem że ja tak nie miałem właśnie poza the Forest i wtedy zrozumialem czego szukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lesrley: co prawda to nieco nieortodoksyjna propozycja, bo większość czasu będziesz tam spędzał właśnie w swojej bazie, ale za to prawie każdy kawałek ziemi, który będziesz chciał do niej dołączyć będziesz musiał wydrzeć przeciwnikom i potem budować jej automatyczny system ochrony - Factorio
  • Odpowiedz