Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw Tato raz się mnie spytał czemu nie zagadam do jakiejś dziewczyny w szkole no #!$%@? prawie każda dziewczyna w mojej klasie/szkole to taka na siłę BaD gIrL wygląda tak: nike air force one, jeansy z wysokim stanem i crop top czy tam krop top nie wiem jak to się pisze do tego tona szpachli na ryju tak źle wykonanej że chyba robiły to 20 letnim pędzlem to tapet starego, trzy metrowe tips jak i rzęsy i ten #!$%@?ący wyraz twarzy dochodzą do tego usta duże niczym biceps pakera który wali sterydy w żyłę, w przyszłości taka i tak pewnie puści się z gigachadem lub innym beta bankomatem. Powiecie no dobra 9/10 dziewczyn a co z tą dziewczyną 1/10 tą co taka nie jest.... a przestań mnie #!$%@?ć te pomimo że nie są tymi BaD gIrLs to są to jakieś kamieniary które wróżą z włosów łonowych czy innych horoskopów (do samych kamieniar nic nie mam czasami trafi się jakaś w miarę normalna chociaż ani razu mi się to nie zdarzyło bardziej chodzi mi tu o taką kompletnie odklejoną od rzeczywistości) albo LeSbIjKi (jakby rozwala mnie 100%-towe kompletne przekonanie o tym jakiej jest się orientacji seksualnej w wieku 14 /15 lat kiedy człowiek jeszcze dorasta i hormony buzują) lub ostatni typ totalne chamidła nieliczące się z KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĄ najczęściej wyzywają każdego w zasięgu wzroku(trzeba umieć odróżnić faktyczny hejt od konstruktywnej krytyki)

Miłego wieczorku oraz ciepłej herbatki życzę ʕʔ

na dole zdjęcie dla lepszego zobrazowania
Pobierz BartPrzy98 - #blackpill #przegryw Tato raz się mnie spytał czemu nie zagadam do jakie...
źródło: comment_1634409909bpL3cd1qcx49LWDKCucF4K.jpg
  • 6
@ckgjdg: uwierz mi nie są miłe, miałem z nimi robić projekt klasowy z chemii (4 bad girle) to zachowywały się jak niewychowane małpy cały czas do mnie gadały weź zamknij morde albo nikt nie pytał i się debilnie uśmiechały kiedy próbowałem coś powiedzieć ostatecznie skończyło się na tym że sam zrobiłem projekt i dostałem 6 a te dziewczyny podostawały jedynki i jeszcze oburzone jakim prawem one jedynki dostały i się kłóciły