Wpis z mikrobloga

@mitatuyo nie szczypie mnie nic ale wszyscy wiemy doskonale że gdyby nie wpływowy tatuś i pieniądze to w życiu nie osiągnąłby takiego spektakularnego sukcesu. Chodził by upalony z ziomkami Na osiedlu i pisał teksty do szuflady. serio nie mam bólu dupy bo niektóre kawałki jego mi się podobają i życzę ludzia jak najlepiej
@facetwsieci: jest możliwe bo to wolny rynek. Jeśli firma tworzy pożądane towary i usługi i inni nie potrafią tego zrobić to wtedy zasłużenie firma staje się monopolistą. Jak komuś ten stan rzeczy nie odpowiada niech zacznie konkurować i sprawi, że monopol zniknie. Tak działa wolny rynek. Jeśli Ci się nie podoba, zapraszamy na lewą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dolan: no jak to ciekawe czemu? w mcd jedzą wyłącznie gimbusy których nie stać na dobre jedzenie z racji wieku lub wstydzą się iść do takiej knajpy bo trzeba się zachowywać oraz koksy żeby zrobić dzienne makro

a kogo słuchają teraz gimbusy? no właśnie

marketingowiec z mcdonalds będzie miał sporą premię za ten ruch
@mitatuyo jak najbardziej jestem za żeby rodzice pomagali jak mają taką możliwość :) tylko chodzi mi o. To żeby nie robić z niego takiego bóstwa bo bez wsparcia finansowego i znajomości byłby zwykłym chłopakiem z osiedla :)
tylko chodzi mi o. To żeby nie robić z niego takiego bóstwa bo bez wsparcia finansowego i znajomości byłby zwykłym chłopakiem z osiedla


@kriss2005r: ale on tego nie ukrywa że jest warszawskim bananem i to mu pomaga bo dzieciaki chcą być takie jak on.
ktoś chce to go słucha a jak nie to nie, tylko nieudacznicy życiowi jak taki @polaczyna: maja ból dupy że ktoś jest popularny i ma pieniądze.
W dobrych czasach się zrespil bo tede tez byl bananowy tylko nie mógł nawijać o przejebywaniu wypłaty starego na balet bezskutecznie bo by go #!$%@? z zawiści a dziś ta cala kultura HH zostala zepchnięta na spoti i social media + do McDonalda wiec niech se chłopaczyna robi muzykę moze i nawet się okaże ponadczasowym asem za pare lat zobaczymy.