Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: pamiętam, jeden raz na początku wiosną 2020 wkręcono mnie w taką akcję - pojechałem do szpitala, kilka tacek ciast do zawiezienia, wojsko stało wtedy przed szpitalami, ja zamaskowany, wjeżdżam, znalazłem jakąś pannę, co była w kitlu ubrana i się pytam czy jest medykiem, daję jej te ciasta, mówię, że muszę fotkę puknąć, bo to konieczne, zgodziła się, gadka szmatka, pytam się jak sobie radzą, a ona mi mówi, że krzyżówki
@vitkoovsky: a ja serio to przeżyłem - jeszcze pamiętam, jak się bałem myć auto na myjni samoobsługowej, bo żandarmeria z policją ścigali ludzi, jak podjechałem na podwarszawskiej wsi w Wielką Sobotę, to inni współuczestnicy tego procederu analizowali czy nie jestem tajniakiem - fajne to byli czasy. A pamiętasz tych, co do lasu nie mogli wejść? Albo tego młodego studenta z wykopu, co dostał mandat 15 000 zł za jazdę rowerem przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@John_Clin: #!$%@? tak im się #!$%@? wiedzie, a znajoma pielęgniarka pracuje w 2 szpitalach i dostaje ok 13k na rękę. 3 mieszkanie właśnie kupuje pod wynajem, 2 samochody w kredyt a to wszystko za rozdawanie leków, robienie zastrzyków i sprzątanie jak się jakiś senior rozesrał na linoleum.

Tak trzeba żyć.
@Krzysu: Tak, potwierdzam, znam tą znajomą. Tylko pomieszałeś coś - ona kupuje 6 mieszkanie pod wynajem (za gotówkę), motorówkę na Mazury (do swojej letniej rezydencji) i prywatny odrzutowiec. I w zeszłym roku kupiła sobie nowego Rustlera, bo jej poprzedni samochodzik się rozpjerdolił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krzysu: chciałbym żeby moja praca ograniczała się do tego co napisałaś i jeszcze zarabiała takie pieniądze. Żeby jako pielęgniarka zrobić 10k+ musisz nie tylko #!$%@?ć na 2 etaty, ale właściwie mieszkać w szpitalu, zwłaszcza jak jesteś jeszcze dosyć młody stażem. Po 3 latach studiów medycznych dostajesz tyle co gówno, i żeby osiągnąć przyzwoite zarobki musisz mieć magistra, specjalizację, najlepiej podyplomowe i staż 10-15+.