Wpis z mikrobloga

Wszystko już tu widziałem na tym wypoku. Chyba z 15lat tu siedzę. I #!$%@? żal i wstyd co się stało zarówno z tym portalem jak i społeczeństwem (co tu ładnie widać). Kiedyś to była faktycznie elyta internetuf. A teraz?
Czas mi chyba nogi w doniczce trzymać żeby się do ziemi przyzwyczajać. Co było se ne vrati.
#kiedystobylo #wykop
  • 45
  • Odpowiedz
@tentakijeden: i myślisz że kogoś twoje pierdzielenie obchodzi? w sensie że nagle co, moderatorzy się pukną w głowę i powiedzą, o kurde gościu ma rację, zmieńmy to? już takich jak ty było tysiące, tu może pomóc tylko armagedon, nie chce mi się nawet pisać o tym
  • Odpowiedz
  • 293
@mit-nick tu nie o moderację chodzi. Oni od lat są podobni. O użytkowników, rozmowy w komentarzach itd. nowe pokolenia przyszły i już nie ma rozmowy. Byle zgnoić, #!$%@?ć memem z heheszkami itd.
Kiedyś tu się zajebiste rzeczy działy. Człowiek wchodził na wypok i się uczył nowych rzeczy, z ciekawymi ludźmi mógł pogadać. A teraz gimbaza "nie zesraj sie", kowid itd. Signum temporis ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tentakijeden: tu niestety masz rację, większość młodszego pokolenia nie umie zagadać a wiertarka kręci się dla nich tylko w jedną stronę, takie czasy, niestety mimo narzekań naszych i tak znajdą się tzw. boomerzy wrzucający te same memy co 5 minut i powtarzający ok boomer
mi to brakuje czarnej listy, potwierdza to twoją teorię o braku zainteresowań userów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@tentakijeden: ok tak, gdy pierwsze razy lurkowałem, to z komentarzy pod wykopaliskami można było się dowiedzieć duzo więcej niż z samego artykułu. Polemika, a nie ataki. Mosz recht, to se ne vrati
  • Odpowiedz
@tentakijeden: Sorry ale to jest wina tylko i wyłacznie uposledzonej moderacji, adminow i samego @m__b
Nie raz nie dwa banuja za byle gówno, ale za to scamerzy, CP czy chociazby platne trolle z rosji czy nawet od PiSu szaleja jak u siebie.
To wlasciciele tego portalu pokazali, ze liczy sie ilosc i nie jest istotne kto tu siedzi, czy normalny czlowiek czy kupiony bot, liczy sie ilosc wyswietlen i tyle. Żadna
  • Odpowiedz