Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BanzMakeHerDance: nie jestem policjantem. W każdej organizacji trafiają się takie osobniki. Mam wrażenie, że wykop neguję wszystko co oni robią. Osobiście mam bardziej negatywną opinię o SG.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sonic233_ tak jak wszędzie w służbach nastawieni są na wyniki ale SG jeszcze bardziej niż policja. Tylko tabelki są tam ważne. Piszą mandaty za wszystko. Najwięcej zabranych dowodów rejestracyjnych - SG. Będzie tak krążył wokół auta aby tylko coś znaleźć. Słyszałem przypadku, że potrafią zabrać dowód rejestracyjny za brak podstawowego wyposażenia auta. Kiedyś często z nimi współpracowałem i zauważyłem że odpychają oni wszystko od siebie co jest tylko skomplikowane i trudno
  • Odpowiedz
@anthoris no to ci powiem że ja mam całkiem odwrotne odczucia, zawsze pełna kultura, z tym że doczynienia miałem z nimi z 5 razy (często na wakacje jeżdze nad jezioro białe pod włodawą a t ich pełno. Zresztą raz mnie podwieźli pod domki jak wracałem o 3 #!$%@? więc szacunek mój mają xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sonic233_: tak jak pisałem, wszędzie są wynikowcy. Mieszkam w rejonie gdzie mam policję, SG, scs, itt ale najczęściej to SG zatrzymuje. No ja tak z nimi to tak 30 lat mam kontakt :) ale to specyfika rejonu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sonic233_: lubelskie. Przemyt jest na całej ścianie wschodniej ale Ukraina to akurat dziki Wschód jak z chłopakami rozmawiałem. Białoruś jest bardziej wyrafinowana :)
  • Odpowiedz