Wpis z mikrobloga

Pytanie do stolarzy #stolarstwo i elektryków #elektryka #elektroda. Kupiłem mieszkanie i "poprawiłem" elektrykę, zgodnie z położeniem sprzętów, ale nie wiem jak powinien być poprowadzony kabel elektryczny, żeby stolarz mógł szybciej zrobić Ledy pod szafkami i żeby nic później nie kuć ani nie kombinować. Chce jednym guzikiem włączać ledy pod szafkami na zlew, zmywarkę oraz po całej lewej stronie pod szafkami.
Pobierz WykopowyGeodeta - Pytanie do stolarzy #stolarstwo i elektryków #elektryka #elektroda....
źródło: comment_1634297598K2d0FOa6CntSdIMAZey4WF.jpg
  • 13
@stassma: "z miejsc gdzie mają świecić " no ale na jakiej wysokości mają kable wystawać. Jak to jest podłączane? z włącznika idzie 1 kabel nad zlew, zmywarkę, 2 kabel idzie pod szafkę na lewej stronie(żeby oświecić lewą stronę blatu--->>> 3 kabel idzie na prawą stronę blatu i tam wpinamy led ?? dobrze rozumiem? okap jest tym przerywnikiem że musowo dać chyba trzeci kabel.....
@WykopowyGeodeta: zależy jak ma ten led wygladać pod szafkami. spokojnie możesz go wypuścić lekko ponad linią szafek. Jak będzie trzeba to się trochę podskrobie tynk. Te od oświetlenia zmywarki najlepiej jakby leżał na podłodze