Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek gdy jej były kupił mieszkanie to kupiła mu sprzętu za 4k. Mnie nie dołożyła ani złotówki. Raz spytała czy ma dołożyć to odpowiedziałem, że nie trzeba ,poradzę sobię. Niby odmówiłem ale jakiś niesmak pozostaje. Głupio przecież powiedzieć wprost "tak dołóż".

Jak u was było gdy kupowaliście mieszkanko na jedną osobę, druga coś dorzucała od siebie jako "prezenta"?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61695389820612000adcceed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wprowadziłem się do różowej, płacę co drugi czynsz, władowałem sporo kasy aby zrobić inteligentne mieszkanie, kupiłem tv do swojego biura itd. Natomiast ona kupując mieszkanie przygotowała jeden pokój pode mnie - beton na ścianie chociaż sama nie jest fanką, fajne biurko, drogi w cholerę fotel do pracy, półki specjalne na moje winyle zamontowała w salonie. Ja swoje mieszkanie wynająłem za dobry hajs. A byliśmy ze sobą pół roku. Tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DildoShwaggins: placisz czynsz czyli rachunki i to co 2gi miesiąc.
DIewczyna mogła wynająć mieszkanie jak ty i zarobić na wynajmie.
Wtedy byś płacił co 2gi czynsz i połowę wynajmu.

Także się pytam co płacisz dziewczynie za to że możesz mieszkać w jej mieszkaniu.
  • Odpowiedz
@zeek: Myślę, że ludzie w związku poważnym nie każą sobie płacić za to że ktoś u kogoś mieszka :) jakby mieszkała u mnie to też by nie płaciła za wynajem :) raczej traktujemy to przyszłościowo z myślą że to kiedyś będzie wspólny majątek, a jeżeli nie to raczej przeboleje to że nie brała ode mnie hajsu za możliwość mieszkania u niej xD ty pytasz serio ?
  • Odpowiedz
@ponczek721: Oesu, to z takim podejsciem niech placi mu 1k miesiecznie, bo za mniej nawet pokoju w duzym miescie nie wynajmie. Nie sadze, zeby dlugofalowo wyszla na tym na plus. Najlepiej to mieszkac u kogos za darmo a swoj hajs odkladac do skarpety a chlop niech sie meczy z kredytem, oplatami i wymienianiem sprzetu agd co kilka lat, bo JEGO mieszkanie. Ehhh.
  • Odpowiedz