Wpis z mikrobloga

Co myślicie o jakimś rodzaju potworów, które respić się będą analogicznie do wilkołaków tylko, że w nów? Zawsze jak przychodzi pełnia odczuwam przyjemne zróżnicowanie w potworach w okolicy szkoda tylko, że 4 tygodnie trzeba na to czekać. Tak to co 2 tygodnie. Jako, że jest to najciemniejsza noc myślałem o jakimś specjalnym upiorze, wampirze tudzież nowym przeklętym bo tych jest najmniej w grze.
#monsterslayer
  • 9
@Campell: Przeklętych jest tyle samo co istot magicznych, czyli 7.
Co do samego pomysłu, spoko, ale to taka kolejna zapchajdziura.

Ja to bym chciał żeby były jakieś eventy najlepiej z kooperacją. Np. jest noc wampirów i wszyscy którzy dołączą do eventu w danej lokacji muszą bronić tego miejsca. Respi się co raz więcej i co raz mocniejszych potworków, słabsi zabijają słabe moby, mocniejsi mocniejsze. I zabite potwory znikają wszystkim. Nie wliczają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirkosoft: ciekawy pomysł, choć twórcy uznali, że to ma być bardziej singlowa gra więc wątpię by coś takiego wprowadzili. Ale ogólnie event gdzie potwory z danej gromady atakują brzmi spoko. Widzę w tym jeden problem, ten sam co w pokemon go. Ludzie zaczną z dwoma telefonami chodzić bo inaczej nie będzie się opłacało. W tą grę nie gra tyle ludzi co w pokemony a nawet tam o ile nie robiło się
Ja to bym chciał żeby były jakieś eventy najlepiej z kooperacją. Np. jest noc wampirów i wszyscy którzy dołączą do eventu w danej lokacji muszą bronić tego miejsca. Respi się co raz więcej i co raz mocniejszych potworków, słabsi zabijają słabe moby, mocniejsi mocniejsze. I zabite potwory znikają wszystkim.


@Mirkosoft: To by nie przeszlo, bo by musialo duzo osob siedziec razem w konkretnym momencie i byc w pelni zgranym. A wez
@Mirkosoft: no ale dlatego ze pogo mial te raidy, wystarczylo podejsc, dolaczyc, i walic. A monster ma walki offline, jakby taki raid na ich serwerach sie odpalil z tym waiting for server response, to po chwili juz by tego serwera nie bylo. Wiec by trzeba bylo sie umowic, kto co wali, zeby nie bylo tak ze dwie osoby beda walic to samo i jedna zaliczy a drugiej zniknie, itd.