Wpis z mikrobloga

@UzytkownikBezKonta: Najpierw pluralsight/udemy/yt i zobacz co Cię interesuje, bo żeby dojść do czegoś w danym języku to musisz bardzo dużo ćwiczyć, więc 'przez zabawę' pójdzie przyjemnie, a jak przez przymus to nic z tego nie będzie.
Więc najpierw polecałbym J.w. a jak już będziesz pewny to wtedy może jakiś kurs.
Co sadzicie o kursach programowania? Warto taki zakupic? Czy lepiej w domu jako samouk sie pouczyc


@UzytkownikBezKonta: Warto zrobić taki darmowy. Podstawy podłapiesz, a reszta to praktyka i czytanie dokumentacji. A jeszcze jak takie popularne rzeczy, jak python/js, to masz oficjalnych i nieoficjalnych darmowych materiałów w opór.
@saviola7: podpinam się pod odpowiedź :P @UzytkownikBezKonta ja też jestem po takim kursie. Nie jest to tak, że masz prace gwarantowaną, ja swoją dostałem 6 miesięcy po kursie ale cały czas robiłem jakieś projekty i się szkoliłem. Tak jak kolega wspomniał wydana kasa motywuje tak jak cały kurs gdzie regularnie spotykasz się z ludźmi o tych samych zainteresowaniach i na tym samym poziomie i tych samych problemach :) aaa i taka