Wpis z mikrobloga

Podoba mi się instytucja Post-IDO na StarTerra. Po co brać udział w IDO jakiegoś wschodzącego szita, który na razie ma tylko zapowiedzi marketingowe, nie wiadomo czy wypali, dopiero rynek ustali cenę po listingu itd. Lepiej poczekać aż będzie listing, projekt zacznie działać, cena wzrośnie i dopiero jak wypali, to kupić na IDO po cenie listingu (mimo że aktualna cena rynkowa jest np. 10x większa), a potem zrzucić na rynku z pewnym zyskiem.

Tak ma być przy najbliższym IDO projektów Loop (cena rynkowa około $1, cena na IDO $0.1) oraz STT (cena rynkowa $5.73, cena na IDO $0.14).

Easy money? Jest mały haczyk - 5% do wypłacenia od razu, a całość uwalniana w 11-miesięcznym vestingu. IMO dalej opłacalne, bo kupując po cenie 10x mniejszej i sprzedając częściami od razu, jak tylko będzie możliwość i tak swoje zarobimy, nawet biorąc pod uwagę, że część bagów zostanie na bessę i spadnie -90%.

#kryptowaluty #luna #starterra
CzulyTomasz - Podoba mi się instytucja Post-IDO na StarTerra. Po co brać udział w IDO...

źródło: comment_1634290191jkdphGBb0TbGsK0WzCLYGK.jpg

Pobierz
  • 4
@CzulyTomasz: podziwiam że chce Wam się razem z @szuwarek edukować i wrzucać tu newsy nt luny i całego eko, ja juz chyba odpuściłem całkowicie pisanie czegokolwiek, szkoda mi czasu na ludzi ktorzy mentalnie nie ogarniają co ich omija chociażby w związku z luną, lepiej ten czas wg mnie wykorzystac na przyswajanie nowych rzeczy, protokołów, projektów etc etc, jednym słowem - szkoda strzępić ryja ;)