Wpis z mikrobloga

Elegancka promocja gdy ktoś chce zacząć od nowa jak ja, bo 8 000 000 dolarów w tym zestawie jest mega przydatne na starcie i osobno kosztuje 3 stówki, gdy tu cały zestaw GTA V + Zestaw początkującego kryminalisty + 8mln $ jest za 2 stówki.
Ja osobiscie kupuje bo chce salon gier w zajebistej lokalizacji by przygotowywac sie do napadow szybciej, aktualnie mam gre na Epic i tam salon gier mam 12km od Kasyna (i od najwazniejszych lokalizacji w grze) co jest niekończącą się katorgą.
Jeśli ktoś zaczyna to chętnie utworzę ekipę, bo do tej pory grałem samemu a jak juz bede mial wersje Steam to przyda sie z kimś pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #steam #gta #gtaonline #gtav #pcmasterrace #grypc #promocje #promocja #dziendobry
wklebachdymu - Elegancka promocja gdy ktoś chce zacząć od nowa jak ja, bo 8 000 000 d...

źródło: comment_16342813791lEp47lqTwkrmk2eetZi4F.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@wklebachdymu Szanuję ( ͡º ͜ʖ͡º) Wklepanie sobie miliarda eurogąbek do tej gry wraz z dwusetnym poziomem w tej grze przy użyciu Cheat Engine trwa góra dwie minuty a i tak jest większa szansa że zbanują ludzi którzy korzystają z glitchy dostępnych w grze. Większe problemy miałem podczas zabawy z cheatowaniem flashówek czy chociażby takiego TD Monkey battle.
  • Odpowiedz
wcale sie nie zdziwie jesli zajmie im przygotowanie nowej wersji jeszcze 10 lat


@wklebachdymu: ale oni nawet nie próbowali robić nowej gry, bo zawsze znajdzie się jakiś geniusz który kupi kilka razy to samo xD
  • Odpowiedz
Chyba cię piecze. 4 dychy na keyshopie natańszy klucz, criminal enterprise pack włącznie.

8 milionów to jest jeden dzień, może dwa dni, glitchowania Cayo Perico lub ewentualnie Bogdana. Mam na myśli nowego gracza, który nie ogarnia. Aby tylko dojść do finału i potem go glitchować.

Ja to bym 10 baniek w 2 godziny zrobił #!$%@?ąc Cayo.

Nie wspominając o modach, ale nie każdy lubi mody.
  • Odpowiedz
8 milionów to jest jeden dzień, może dwa dni, glitchowania Cayo Perico lub ewentualnie Bogdana. Mam na myśli nowego gracza, który nie ogarnia. Aby tylko dojść do finału i potem go glitchować.


@b27piter: jak masz 12km do salonu gier w jedna strone to po tygodniu moze przygotujesz napad a pozneij mozesz glitchowac, 8mln jest po to by kupic m.in. salon w zajebistej lokalizacji
  • Odpowiedz
@wklebachdymu: Ja to rozumiem, sam tak zaczynałem. Ale 1 milion to sobie zrobisz dołączając do randomowych napadów w jeden dzień + 1 milion i jakieś biznesy z criminal enterprise pack. Kosatka kosztuje z 2 miliony no i masz wszystko żeby drukować pieniądz. Jedno przygotowanie się przemęczysz bez mk2 i tyle.
  • Odpowiedz