Wpis z mikrobloga

Elegancka promocja gdy ktoś chce zacząć od nowa jak ja, bo 8 000 000 dolarów w tym zestawie jest mega przydatne na starcie i osobno kosztuje 3 stówki, gdy tu cały zestaw GTA V + Zestaw początkującego kryminalisty + 8mln $ jest za 2 stówki.
Ja osobiscie kupuje bo chce salon gier w zajebistej lokalizacji by przygotowywac sie do napadow szybciej, aktualnie mam gre na Epic i tam salon gier mam 12km od Kasyna (i od najwazniejszych lokalizacji w grze) co jest niekończącą się katorgą.
Jeśli ktoś zaczyna to chętnie utworzę ekipę, bo do tej pory grałem samemu a jak juz bede mial wersje Steam to przyda sie z kimś pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #steam #gta #gtaonline #gtav #pcmasterrace #grypc #promocje #promocja #dziendobry
wklebachdymu - Elegancka promocja gdy ktoś chce zacząć od nowa jak ja, bo 8 000 000 d...

źródło: comment_16342813791lEp47lqTwkrmk2eetZi4F.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Erus: niby 2013, ale to po RDR2 najbardziej rozbudowana gra w jaką grałem i do tej pory nikt tego nie przebił, na dobrym PC ta gra wyglada jakby dopiero wyszła i mega cieszy oko
  • Odpowiedz
ja wszedłem na online pierwszy raz z miesiąc temu i tam ciezko ogarnąć o co chodzi na samym początku bombardują powiadomieniami ze coś dostałes


@Marellion: no ja w ciagu ostatnich kilku lat podchodzilem kilka razy i mialem to samo przez co zawsze mi sie odechciewalo zaglebiac, ale tydzien temu przysiadlem na dluzej i ogarnalem wszystko i jest mega
  • Odpowiedz
@Hubert19: powiem ci tak, ze jak sie zapoznalem w koncu jak dziala GTA Online i jak jest zajebiscie rozbudowane to wcale sie nie zdziwie jesli zajmie im przygotowanie nowej wersji jeszcze 10 lat, do tego jeszcze nowy zajebisty watek fabularny musza zrobic i znow przenoszacy wszystko na nowy level wiec to potrwa na bank
  • Odpowiedz
@wklebachdymu: Ja myślałem, że te hajsy na wirtualne $ to wyłudzają 13latkowie od rodziców, ale jak widać myliłem się XD I to jeszcze za taką cene.
Ja nie wiem, pograłem w Online 2h i znudziło się XD Myślałem, że to będzie coś ala SAMP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz